Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy anyam tobb...

Mit csinaljak hogy anyam tobb dolgot engedjen meg es hogy ne feltsen ennyire?

Figyelt kérdés
15 (1 honap es 16 leszek ) eves vagyok es mar nagyon idegesit hogy anyam nem enged sokat ki es mindig 10-kor otthon kell legyek, es minden baratom tobbet maradhat. Mikor azt mondom neki hogy ok meg maradhatnak, azt mondja hogy nem erdekli. Valamit lehetne tenni hogy ne feltsen annyira?

2015. júl. 14. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd öt
2015. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Persze, elégítsd ki az osztályátársaid (egyszerre) orálisan és küldd el neki videón..
2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem este 10 óra teljesen reális, nyáron is. Az utolsó buszok nálunk fél 11-kor mennek, így általában én is 10 körül léptem le, esetleg elkísértem a barátaimat buszvégre.

19/L

2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél megbízható, tanulásban, szülők által adott feladatok, kéréseik teljesítésében.

Mai világban felvilágosultabb szülők jellemzően 16 éves koruk körül kezdenek engedni a lányuknak több szabadságot.

Húgomnak ezek a szövegei voltak ennyi idősen: Sokkal biztonságosabb bulizni hajnalig, és reggel akkor hazajönni, amikor már világosodik, és elkezdenek menni az emberek munkába. Utána meg, hogy mennyivel biztonságosabb ha egy lány megbízható barátjával van, együtt alszanak, mintha barátnőkkel piálna meg lófrálna az éjszakában.

2015. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En altalabban 10 percre vagyok otthonrol bicajjal es igy se enged tobbet( amugy fiu vagyok)
2015. júl. 14. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Srácnak kicsit ennyi idősen kell lázadnia, ha rövid gyeplőn akarják tartani. Másfelől viszont a megbízhatóságodat is bizonyítsd azzal, hogy a kötelességeidet teljesíted.
2015. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem 15 évesen teljesen normális a 10 órás hazamenetel. Talán 16 éves születésnapodra megemelhetné 11 órára. Ezt a "de a többiek..." dumát mindenesetre felejtsd el, mert csak árt az ügyednek.
2015. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kis lépésekben, először csak fél órát maradhass tovább, de mindenképpen érj haza előbb, nehogy késs. Ha látja, hogy otthon vagy, amikorra megbeszéltétek, semmi bajod, nem vagy részeg, lassan így hátha ki lehet tologatni a hazamenés idejét.
2015. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valszokat. Hogy erted hogy lazadni? Nem akkor megyek haza amikor mondja meg ilyenek?
2015. júl. 15. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal csak azt fogod elérni, hogy mégúgyse enged és állandóan csesztetni fog, de hajrá.
2015. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!