Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy anyam tobb...

Mit csinaljak hogy anyam tobb dolgot engedjen meg es hogy ne feltsen ennyire?

Figyelt kérdés
15 (1 honap es 16 leszek ) eves vagyok es mar nagyon idegesit hogy anyam nem enged sokat ki es mindig 10-kor otthon kell legyek, es minden baratom tobbet maradhat. Mikor azt mondom neki hogy ok meg maradhatnak, azt mondja hogy nem erdekli. Valamit lehetne tenni hogy ne feltsen annyira?

2015. júl. 14. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kis lázadáson azt értem, hogy szülőknek segítesz, rendesen tanulsz, de ha mondjuk jó egy buli, akkor írsz egy sms-t, hogy bocs csak hajnalba mész haza, utána meg lehalkítod a telefont. Persze bent van a pakliban, hogy lecsökkentik a zsebpénzed, de akkor meg elmész diákmunkára, ott éjszakai műszakra is, vagy este 10-kor is bringával osztod a szórólapokat. Vagy csak megírod, hogy délután összefutottál egy csajjal, este beültük valahova, ezért nem mész haza.


Főleg ha csak anyád nevel, nagy a kockázata annak, hogy azt szeretné, hogy örökre a kicsi fia maradj, ezt viszont nem szabad hagynod.

2015. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ok kosz
2015. júl. 16. 13:00
 13/13 anonim válasza:
Sztem ne aggódj,mert ebben a korban ez még teljesen normális...én 18 vagyok és ugyanez a helyzet nálunk.Most képzeld el,hogy nekem mit engedtek meg 15-16 évesen...SEMMIT :( De egyetértek az előttem szólókkal a helyzet megoldását illetően.Sok sikert! :)
2015. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!