Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lenne egy kétnapos összejövete...

Lenne egy kétnapos összejövetel egy közeli faluban a barátaimmal egy vikkendháznál. És anyu nem akar engedni, de mindíg kerüli az okot, hogy miért nem?! Amúgy úgy tudja hogy lesz két szülő de mégsem, csak azért mondtam hogy engedjen el.

Figyelt kérdés
Mit tegyek szerintetek az ügy érdekében, hogy elengedjen? Sűrgős válasz kéne!

2015. júl. 16. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
amúgy kérdező, a szüleid nem hülyék, tudják hogy hazudsz nekik, és ezért nem engednek el. Meg azért, mert 14 évesen nincs keresnivalód még ilyen helyeken. Bár gondolom szűz már úgyse vagy ilyen mentalitással...
2015. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert helyesen írni még nem tanultál meg, de már mindig csak a bulin jár az eszed.
2015. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"14 éves lány vagyok. Ott lesz a barátom is. És rajta kivül még 4 fiú+2lány(velem eggyütt 3)."

Szerintem itt leírtad az okokat, hogy miért nem enged el. 14 évesen ottalvós (fiúkkal) buli még korai.

Hiába mondja, hogy bízik benned, szerintem mégse annyira.

2015. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

ÉN 18 éves korodig nem engednélek el, és tudod miért?! Mert 14 éves kis taknyosként szemrebbenés nélkül a szemembe hazudsz.


Abba belegondoltál, hogy anyád hogy érezne, ha

- alkeszmérgezést kapsz

- teherbe esel

- megerőszakolnak - mert te mégsem akarsz dgni

- felcsavarodtok egy fára

- stb.

azt leszámítva, hogy megy a dutyiba.


Engem 14 évesen mondjuk elengedett apa, bár én kapásból megmondtam neki az igazat, hozzátéve, hogy nem akadok ki, ha itthon kell maradnom. De ismert, bízott bennem/bennünk, és semmi nem is történt.

2015. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!