Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az-az érzésem, hogy a szüleim...

Az-az érzésem, hogy a szüleim szeretnék ha belebuknék (? )

Figyelt kérdés
Imádom a zenét, több hangszeren (fuvola, hegedű, hárfa, zongora) is játszok. Ezen kívül járok énnekkarra is. Még februárban jelentkeztem egy Zeneművészeti Szakközépiskolába, ahova fel is vettek. Szeretnék majd ezen a területen továbbtanulni és zenetanár vagy profi zenész lenni. De a szüleim nem igazán örülnek neki. Állandóan azt durúzsolják a fülembe, hogy ebbe belebukok, meg hogy a zenéből nem lehet megélni. Ők teljesen más pályát gondoltak nekem, mérnök, vagy informatikus jövőt képzeltek el számomra.

2015. júl. 21. 07:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Hajrááá,én drukkolok.Bátor vagy és ez fél siker.Tudod mit akarsz,tehát előreee:)Csináld amit szeretsz.
2015. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a #7 válaszolótól, a durva hangnemért. A válaszom pedig igen. Mert imádom a zenét, szinte az életem, amióta csak az eszemet tudom. #11 válaszoló köszönöm szépen :)
2015. júl. 21. 11:02
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha 2-es meg 3-as vagy matekból, akkor hamarabb buknál bele a mérnöki meg informatikai pályába, mint a zeneibe, amit szeretsz és nyilván jó is vagy benne, ha felvettek zeneművészetire. Ezt a szüleidnek is be kéne látniuk.
2015. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Igen, meg az ének tanárom is mondta, hogy érdemes ezzel hosszú távon foglalkozni.
2015. júl. 21. 18:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Remeljuk az enek tanarod oszinte, ill. nem csak udvariassagbol beszel osszevissza.
2015. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem, mert rendszeresen jártam énekre, több iskolai ünnepségen is részt vettem, mint énekes. A ballagáson is én énekeltem a búcsúzó dalt. Valamint hetedikben is én énekeltem a nyolcadikosok búcsúztatóját.
2015. júl. 21. 20:14
 17/21 anonim ***** válasza:
Megvannak a jó esélyeid, de azért gondolkozz, mi az, amivel még ezen kívül szeretsz foglalkozni. Amúgy gratulálok, hogy felvettek a suliba :) Tudod, szerintem az ember csinálja azt, amit szeret csinálni, úgy legalább nem "szenvedés"a munka.
2015. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2015. júl. 22. 03:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz a zenetari állás se de a profi zenész jobb. A zeneművészeti jazz tanszak után tovább lehet tanulni Hollandiában vagy a bosztoni Berklee-n. [link]

Azután már lényegesen többet lehet keresni egy mérnöktől vagy informatikustól.

https://www.youtube.com/watch?v=LKuEJBKRW4M

2015. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lenyegesen tobbet keresni egy informatikusnal nem tudom hol lehet. Talan Indiaban vagy Kinaban.
2015. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!