Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fenyegeti anyát és...

Miért fenyegeti anyát és engem is feljelentéssel? Egy korkülönbségen minek így kiakadni? Ha eddig nem foglalkozott velem, akkor nem felesleges már ez?

Figyelt kérdés

Nem értem az apámat. Évekkel ezelőtt elváltak anyával, sosem volt igazán része az életemnek, ha beszéltünk, akkor is veszekedés lett a vége általában.

Most megtudta, hogy viszonyom van egy nálam idősebb férfivel (33 éves). Úgy viselkedik, mintha ez azzal lenne egyenlő, hogy akkor ahogy 18 leszek, feleségül megyek hozzá, vagy örök monogámiát fogadok és boldogtalan leszek. De tényleg, olyannal fenyegeti anyát, hogy perelni fog a felügyeleti jogért, meg hogy anya semmire nem nevelt, csak korlátlanul adja a pénzt és hogy ezen változtatni fog... Jövőre 18 leszek, itt már szerintem felesleges perelni.

Utána azzal jött, hogy a férfit is bepereli, akivel jóban vagyunk, mert ez nem helyes és biztos büntetendő... Mikor ezt mondta, nem tudtam, hogy nevessek-e az arcába, vagy sírjak a butasága és a korlátoltsága miatt.


2015. júl. 22. 10:55
1 2
 11/16 piroska és a farkas ***** válasza:
26%
Szerintem apukádnak az fáj, hogy olcso, lecserélhető kis liba vagy. És ugyan nem perelhet, de sajnos igaza van.
2015. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11.. legalábbis a XVIII. századból itt felejtettek ódon, penészes szellemisége számára... szerencsére ez a többségnek már nem mérce, legfeljebb kiröhögni való... az volt már 30-40 évvel ezelőtt is...
2015. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"olcso, lecserélhető kis liba vagy"

Miért is? :DDD

Kölcsönösen jól érezzük magunkat egymással és kész. Ez senki másra nem tartozik.

2015. júl. 22. 16:58
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező (#13) "Kölcsönösen jól érezzük magunkat egymással és kész. Ez senki másra nem tartozik." - ez betű szerint így van. Mindamellett mondom, ha apukád tényleg pereskedni akar, a világért ne gátold meg - valszeg csak a saját kárán fog tanulni, másnak úgyse hisz... kell neki az a tapasztalat, amikor kiröhögik a yardon, vagy amikor a cc 18 eFt bírósági illeték befizetése után kap egy formalevelet, hogy "mivel a felvetésének sem jogi, sem tárgyi alapja nincs, a keresetét a bíróság tárgyalás kitűzése nélkül, bírói végzéssel elutasítja"
2015. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nuvolyna ***** válasza:
49%
Nem tartozik ide, de 17 évesen úgy gondolkodsz, mint egy 40 éves, kiégett nő...értem én, hogy nem várod már a herceget fehér lovon, de valami csöppnyi romantika nem kellene még ennyi idősen? És tényleg nem zavar, hogy egy 33 éves pasi csak szórakozik veled? Nekem ez fura :-(
2015. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"valami csöppnyi romantika nem kellene még ennyi idősen?"

Honnan veszed, hogy nincs jelen a romantika az életemben? :D


"És tényleg nem zavar, hogy egy 33 éves pasi csak szórakozik veled? "

Megint érdekelne, hogy ezt miből gondolod.

És ha így is van, miért zavarna? Ez nekem is csak szórakozás.

2015. júl. 24. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!