Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A kistestvérem mindig rossz,...

A kistestvérem mindig rossz, ezért anya rákiabál és ideges lesz, és velem is úgy viselkedik, hogy ha kérdezek valamit rámkiabál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Néha már félek hozzászólni. Ma véletlenül a szőnyegre öntöttem a körömlakkot és nem mondtam el neki hanem egyedül körömkefével ea több mint 220 ml körömlakk lemosóval szedtem ki belőle.

És voltam táborban és el akarom mondani hogy az osztálytársaim csúfolnak és kritizálnak de nem tudom, hogy hogy. Egyszer azt mondja, hogy sose beszélgetünk egyszer egyszer meg meg se hallgat. Reggel mondtam neki hogy megfáztam nem is érdekelte. Apával meg nem szoktunk annyit beszélgetni, szóval nem tudom neki hogy mondjam el mi volt a táborban.



2015. júl. 23. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nagymamák/nagynénik akikkel lehet beszélni rendesen?
2015. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs :/
2015. júl. 23. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszelj vele errol, nincs mas megoldas. ELmondod neki szepen, hogy mar szinte felsz megszolalni es ebbol hamarosan az lesz, hogy magadbafordulsz es elhidegultok egymastol. Aztan, evekkel kesobb nem fogja erteni, hogy miert ilyen rossz a kapcsolatotok es alig ismer.
2015. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg anyukád idegileg ki van merülve. Túl sok stressz éri, a munka a háztartás a család. Túlzottan meg akar felelni, ezért átesik a ló túl oldalára és azokat bántja akiket nem lenne szabad. Ne félj kezdeményezni, legyél vele kedves, elnéző. Keresd az alkalmat hogy beszélgessetek. Kérdezd meg milyen napja volt, segíts neki a házi munkában. Tudom nem könnyű de az anyukák is csak emberek, és ők se tökéletesek. Kitartás nem lesz baj.
2015. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd próbálkozok segítenie beszélgetni.
2015. júl. 23. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!