Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy szülő otthon van 2...

Ha egy szülő otthon van 2 munka között, akkor szerintetek menjen a gyerek oviba vagy nem?

Figyelt kérdés

3 hetet van otthon a szülő (a régi helyről már kilépett, az új hellyel így szól a szerződés). A gyerek 3,5 éves.


Ti hogy csinálnátok? Menne a gyerek oviba? Ha igen, mettől meddig?


2015. júl. 28. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menne ha eddig is járt, de csak rövidebb időre, mondjuk 8-12 között, szóval reggel vinném, ebéd után vagy előtt mennék érte.
2015. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülő úgy érzi, végre együtt lehet a kisgyermekével egész nap, akkor maradjon otthon az a gyerek. Ha a szülő úgy érzi, kell neki a gyerekmentes idő, akkor menjen oviba.
2015. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Évközben bevinném, és elhoznám ebéd után.

De a nyári időszakban, mikor ügyeletes óvi van, csoport összevonások, kevés barát biztos nem vinném be. Kihasználnám az időt, hogy együtt vagyunk és programokat szerveznék. Még munka mellett is igyekeztem megoldani, hogy nyáron tényleg csak annyit legyen bent a gyerek amennyit nagyon muszáj.

2015. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy lenne ilyen esetben, hogy nem lenne ott addig, ameddig egyébként. Az én lányom ugyan már a sulit fogja kezdeni, de amíg oviba járt, addig kb. fél 4-re értem oda. Így mondjuk ebéd után elhoznám. Az sem jó, főleg egy 3,5 éves gyereknek, ha most 3 hétre kiszakítják az oviból, lehet nehezebb lesz utána a visszaszokás.
2015. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hetet kipihenném az előző munkahelyet, aztán egy hétre hazahoznám a gyereket, többet úgyse lesz ilyen lehetőség, hogy évközben itthon legyünk, hisz máskor a szünetekre megy el a szabilehetőség utána meg suli ahonnan nem lehet hiányozni. Az utolsó héten meg készülnék az új munkahelyre, ha kell venni valamit, vagy ismereteket felfrissíteni stb...
2015. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!