Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinalni a lelkileg...

Mit lehet csinalni a lelkileg folyamatosan bántó, terrorizalo, masok előtt megalázó, lealacsonyító, semmibe vevő szülőkkel?

Figyelt kérdés
El se hiszem mennyit tűrtem eddig mellettük. Folyamatosan terrorizalnak, ha vmit nem csinálok meg nem adnak kaját, vagy kidobnak, hiaba tanulok jol,nem pasizom,nem drogozom, nem iszom, segitek nékik, ápolom a nagymamám, főzök, sütök meg is leneznek sot masok előtt meghazudtolnak hogy nem is fozok meg megalaznak. Nem érdemlem ezt a bánásmódot. Kinevetnek es gunyt uznek belőlem masok előtt sose veszik észre azt a sok jot amit veluk teszek csak kritizalnak, néha megvernek. 22L
2015. júl. 29. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért meg lehet oldani az elköltözést. Dolgozzál és akkor tudsz albérletbe menni. Ha nem is egyedül, de lakótárssal. Az otthoni helyzetnél biztosan jobb lesz.

Ha tanulsz, akkor válts levelezőre. Munka mellett is lehet simán tanulni. (Én is így tettem.)

Ha nem teszel semmit sem azért, hogy változzon a helyzet, akkor talán nem is annyira rossz.

2015. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én befogadlak szívesen! :)
2015. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó :D ez vicces :D de megbeszélhetjük :D
2015. júl. 29. 16:36
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez túl sok nekem. Miért nem mentél már 8 éve másik városba kollégiumba?
2015. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De eltűntél babám! Merre jársz? :D
2015. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!