Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel győzzem meg a szüleim?...

Mivel győzzem meg a szüleim? (többi lennt) 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szeptembertől pestre járni tánciskolába ami 10 perc séta a nyugatitól és vácról járnék be.Szüleim nem akarják mert szerintük fiatal vagyok még hogy pesten mászkáljak egyedül.Elég sokat érveltem nekik miért engedjék de egyszerűen nem megy. Segítsetek mivel tudom őket meggyőzni. Ősszesen heti 2-szer kéne mennem késő délután.

2015. aug. 6. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon nem akarják, hogy egyedül menj, mondhatnád, hogy ha ráérnek akkor, elkísérhetnének ők. Vagy nem lenne valaki, aki akkor el tudna kísérni, és akivel a szüleid is elengednének? Amúgy szerintem ennyi utat megtehetnél ott ennyi idősen (nyilván nem éjszaka mennél), mondd meg nekik, hogy járjátok be együtt többször a környéket, hogy elég ismerős legyen majd neked, és akkor lehet, hogy ők is látják majd, hogy a környék ne is annyira veszélyes és ez nem is olyan nagy távolság. Így lehet, hogy meg tufnád őket győzni.
2015. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Én sem birtam anyumat meggyőzni a táncórákkal...Pedig egyedül járok mindehova és a suli mellett van a táncterem...

12/L

2015. aug. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
Szüleid azt hiszik,hogy Pest egy ilyen banditaváros vagy mi? 😂
2015. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az elmúlt egy hónapban 3 megerőszakolós történetet olvastam újságban. 2 vonaton pest felé, 1 pesten. Csapatostól elengedném őket, mondván, h vigyáznak egymásra, de mai világban ez sem biztos. Nyugati se az a legjobb környék díj kiérdemlője. Keress közelebb táncsulit vagy Vác nem elég nagy ahhoz, hogy ott tanítsanak ilyet?
2015. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kéne valaki melléd, aki által nyugodtabb szívvel engednek el, vagy akár néhányszor ők, és ha látják h nem fenyeget veszély, már egyedül is mehetsz. Annyit hozzátennék hogy távolságban nem nagy ügy igen, 20 perc zónázó vonat s 5 perc mondjuk a tácsuli, de azt tudnod kell h a Nyugatinál nagyon sok gyanús alak gyűlik össze, csövesek, táskatolvajok, most a menekültek akik ugyan nem bántanak de én még 30 éves nőként is zavarba jövöv mikor megbámulnak-, prostik, mindenféle árusok. Én se mondanám első blikkre egy 15 éves lánynak, pláne nem az anyukájaként hogy persze, menj nyugodtan.
2015. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem helyén van, ez így ahogyan van, a szüleid ismernek, nem kell megint okosabbnak lenni náluk!


Bízz bennük, majd ha betöltötted a 18. életéved akkor okoskodhatsz, hogy semmi veszélye annak amit a fejedbe vettél a rozsaszin szobádban az interneten a barátnőiddel!

2015. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!