Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavarna, ha a fiadnak idősebb...

Zavarna, ha a fiadnak idősebb barátnője lenne?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok (vagyis ősszel leszek az, de 2 hónapon semmi nem múlik) és a barátom 14 éves.

Tegnap pedig ránk nyitott az anyukája és elég kellemetlen volt... Utána nem beszéltünk erről, de a barátom szeretné, ha valamikor náluk vacsoráznék és bemutathatna a szüleinek.


2015. aug. 8. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19 évesen összejöttem egy 15 éves fiúval. Eltelt 10 év, még mindig jól vagyunk, jövőre esküvő. A szüleit nem zavarta a dolog. A korkülönbség nem látszott, most sem látszik.
2015. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha 20 évesen lenne 50 éves barátnője akkor zavarna.

De a ti esetetekben nem. Sőt még büszke is lennék rá. Azért ha egy 14 éves srác fel tud szedni egy 18 éves lányt akkor azt azért elég komoly teljesítmény a részéről. Ez pedig azt jelenti, hogy van benne valami olyan, ami különleges, vagy különlegessé teszi az érettebb lányok körében.

A helyedben a családi összejövetelen felkészülnék pár kellemetlen kérdésre, de ezen kívül szerintem nem lesz gond a kapcsolatotokkal.

2015. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!