Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna, ha a...

Szülők! Titeket zavarna, ha a lányotoknak lenne egy tőle 13 évvel idősebb barátnője?

Figyelt kérdés
Ha a 17 lányotok olyan lenne, aki sokak szerint érettebb a korosztályánál és látnátok is, hogy jobban elbeszélget felnőttekkel, akkor, ha lenne valaki akit nem zavar a korkülönbség akkor engednétek, hogy barátkozzon vele? Úgy, hogy a felnőtt teljesen normális, jól tanult, nem viszi bele a gyereket hulyesegekbe, hanem pont az ellenkezoje, probalja jo utra terelni, jo tanacsokat ad neki sok mindenben es jo hatassal van ra. Nyilvan ez a szulo dolga lenne, de a lany neha jobban elfogadja egy kivulallotol ezeket. Eljárnának mondjuk kávézni és beszélgetni, moziba, sétálni, amit egy akarmilyen másik barátnőjével is csinálna. Szóval így engednétek neki?
2015. márc. 27. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nincs baj ha olyan életet él a 13 évvel idősebb barátnő ami elfogadott. Ha férfiakból él, vagy zűrös élete van akkor aggódnék.

Nekem is volt 23 évesen 35 éves barátnőm. Közös érdeklődési körünk volt, és vele tudtam mindent megbeszélni ami engem foglalkoztatott. Sokat köszönhetek neki.

2015. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Semmi nem indokolja, hogy ne engedjem!
2015. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetnének idősebb barátai? Később is lesznek más életkorú kollégái.. Viszont soha nem unjátok meg az "érettebb a koránál" klisét? Egy 17 éves pont olyan érett, amilyennek lennie kell 17 évesen. Sőt, a zűrösebb kölykök több tapasztalatot szereznek, mint a jó gyerekek.. Közös témái viszont attól még lehetnek egy felnőttel.
2015. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem él zűrös életet:) Dolgozik, mellette tanul. Több éve párkapcsolatban él, ami nagyon jól működik nekik! A párjával sincsen semmi gond
2015. márc. 27. 13:18
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok a 17 éves lány és a szüleim nem örülnek és nem nézik jó szemmel a dolgot. Semmi bajuk nincs azzal a nővel, találkoztak is már vele, sőt a párjával is, szimpatikus volt nekik, de mondták, hogy nem az én korosztályom éa nem szeretnék, ha tartanám vele a kapcsolatot. Én meg úgy érzem, hogy tényleg jó hatással van rám és szükségem van idősebb emberekre is, mindig ilyen voltam, vannak tanáraim között is olyanok akikkel mondhatni jóba lettem, sokat beszélgetünk, szünetekbe is meg amikor úgy adódik, tök hétköznapi témákról is. Tök jó idősebbel beszélgetni, jó, hogy van valaki aki érettebb és kikérhetem a véleményét. Akiknek elmondhatok olyan dolgokat és akikkel megbeszélhetek olyan dolgokat, amiket mondjuk anyával nem lehet. Meg ilyenek:)
2015. márc. 27. 13:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Okot nem adtak rá, hogy miért ne beszélhetnék vele. Annyit, hogy: "nem az en korosztályom"
2015. márc. 27. 13:25
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

En 13 eves letemre 26-28 evesekkel vagyok joba es inkabb veluk beszelgetek mivel ok erettek es erettebben allnak a dolgokhoz.

Ebben nincs semmi kivetnivalo.

Szuleidet viszont nyugtasd meg,hogy ne aggodjanak mert nem rossz tarsasagba kerulsz kerultel.

2015. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem nem az számít hogy hány évesekkel van, hanem hogy milyen emberekkel. Egy 18 éves is lehet rá rossz és jó hatással, ugyanúgy egy 30 éves is, tehát szerintem ez nem függő. egyébként nekem is idősebb barátaim voltak, 18 évesen 25-30 közöttiek voltak a baráti társaságban. Velük sokkal jobban szót értettem mint a korosztályommal, tudtam belük beszélgetni, és ugyanúgy bulizni is.
2015. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mi a fene ***** válasza:
100%
Nem találok benne semmi kifogásolni valót, ha valóban olyan ember, amilyennek leírtad.A párja mit szól a barátságotokhoz ?
2015. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A parjat se zavarja egyatalan, kerdeztem is a not, hogy mit szol hozza?! Mondta, hogy neha beszelgetnek is rolam es o is mondta, hogy ertelmes lany vagyok meg tenyleg nincs ellene. Olyan is volt, hogy ugy futottunk ossze, hogy a parja is ott volt es teljesen normalisan viselkedett velem o is:))
2015. márc. 31. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!