Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érhetném el ezeket...

Hogyan érhetném el ezeket anyumnál?

Figyelt kérdés

Eléggé érdekes személyiség szeret kötekedni és mindent megmondani. Minden úgy van/ úgy kell hogy legyen ahogy azt ő mondja. De olyan dolgokba köt bele... a legeegyszerűbb kis dolgoktól bármibe. Ha még 6kor is tanulok mert annyit kaptunk akkor mondja hogy miért tanulok még így öcsém nem tud tvzni. Ha épp alig volt és már 3kor nem tanulok akkor meg le vagyok szidva. Este 9kor kell feküdni... na most én olyan vagyok hogy nem ismerem a fáradtságot. 62km letekerése után sem vagyok az. Vagyis közvetlen utána 1óráig majd bealszok de aztán mintha semmit se csináltam volna egész nap. Ezért későn szoktam elaludni de nincs ebben semmi mert nem szoktam fáradt lenni. Így ha 9után le ki megyek wcre le vagyok szidva hogy minek megyek ki még azt is megmondja mennyi wcpapírt használjak...

Netezni 8ig lehet...

Elváltak apával és apánál sokkal jobb őt igazából így jobban szeretem. De ha ide akarnék költözni nem is tudom mi lenne..

A ps pedig apánál van mert miért ne? Nem tud erre sem semmi okot mondani csak mert ezt akarja.

Volt olyan hogy 7 után 10perccel felhív hogy hol vagyok megbeszéltük hogy 7re megyek haza. Semmi ilyet nem beszéltünk...

Van olyan hogy nem mehetnék sehova mert ő csak úgy gondolt egyet.

Ha még otthon vagyok mert nem volt még kedvem elmenni biciklizni (naponta szoktam) akkor le vagyok cseszve hogy miért vagyok otthon ha meg nem vagyok otthon akkor van pár lehetőség:

Felhív és leugat hogy ki engedett el stb azonnal menjek haza..

De olyan is szokott lenni hogy teljesen normálisan megérti hogy elmentem majd megyek.

Tudnék még írni de szerintem elég lesz..

Hogyan tudnám valahogy megbeszélni vele hogy hagy feküdjek már amikor akarok (nem nem leszek fönt hajnali 1 ig meg ilyenek.) És hagy lehessen már netezni.

És lehet hogy van akinek ez hülyeség vagy ilyesmi de nekem nem.

15/f


2015. aug. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm. Hm. És öcséddel is ilyen anyukád? Vagy csak veled ilyen cezaromániás? :) Am nincs laptopod,netbookod,okostelód vagy akármi? Lekapcsolja a wifi routert? Nekem is hasonló volt még 2013ban, de amióta az Én laptopom használja, amibe Ő (anyám) nem adott bele semmit, tisztultak a körülmények. Tavaly is szeretett wifi lekapcsolósdit játszani, de figyelmeztettem, hogy lesz olyan, hogy bit torrent meg Facebook internet(facebbok még nem aktuális, bittorrent seedel fog működni) abbahagyta. De itt nem is a net a lényeg. Nem tudsz a telódra vagy akármidre egy filmet felrakni? Mondanám, hogy úgy bánik veled, mint egy 8 évessel, de ez rosszabb... Ha érdekel, hogy az anyám miket játszott a nettel, PM...

15/f

2015. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyádnak jó sok szabadideje lehet, ha van ideje-energiája ilyen fsságokkal foglalkozni.

Mert ez ,már beteges, ennyire nem lehet beszabályozni senkit, mert az illető belehüyül.


Próbáltál már beszélgetni vele ezekről? Nem hisztizve, hanem normális hangnemben... persze, számíts rá, hogy nem fogsz tudni semmit elérni, mostohaanyámmal hiába ültünk le mindannyian - ő dettó -, szrt bele, és folytatta a mindenbe beleszólást.

2015. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!