Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Tudnátok...

Mit csináljak? Tudnátok valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
Anyum sokat piszkál azzal hogy nem magamnak keresem a pénzt mégis költeni kell rám plusz mivel távkapcsolatom van hetente utazok de az utiköltség nem sokkal több 1000 forintnál. Lényeg hogy 15 éves vagyok és nem találtam magamnak diák melót és nem tudok mit tenni a piszkálásai ellen csak próbálom nem húzni a számat..

2015. aug. 12. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát mivel 15 évesen köteles eltartani és ennyi idősen még nem is vállalhatsz munkát, más felnőttekhez fordulhatsz segítségért, hogy a gondviselőd felrója Neked, hogy el kell tartania...
2015. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
15 évesen nem kellene tavkapcsolat. Ha mégis az van, a fiuka is vehetne a fáradságot hogy hozzád utazzon
2015. aug. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Azért a normális eltartásba nem tartozik bele, hoyg a 15!!! éves lány hetente a fiújához utazgasson!


Szerintem anyádnak nagyon igaza van, ha nem tetszik neki.

2015. aug. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utazgatás a legkisebb problémája. Elfogadta hogy szeretek velekit és a fiú is utazik nem csak én.

Inkább az zavarja hogy fizeti a fejem fölé a tetőt (direkt a lehető legkevesebben fogyasztok az áramból meg ilyenekből hogy ne legyen nagy a számla)

2015. aug. 12. 07:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg attól tartok, itt két dologról van szó. Egyrészt valszeg nem biztos, bármit mond is, h olyan szivesen asszisztál ehhez a távkapcsolathoz. De mivel nem akar megbántani v nem akarja h emiatt távolodj el tőle, frusztrációjában vmi mást kommunikál, pl hogy maga az eltartásod pénzbe kerül. Egy szülő alapjáraton nem hiszem h felróná h használod a vizet és az áramot. Én erre szavazok, hogy az csak a duma és a mélyben inkább vmi más böki a csőrét.
2015. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!