Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csinaljak a...

Szerintetek mit csinaljak a szuleimmel?

Figyelt kérdés
Tehat arrol van szo hogy valahanyszor talalkozunk valakivel ilyen csaladi vagy barati osszejovetelen akkor ugy mindig feljon ez a szerelem tema aha koszi. Apa mindig olyan hulyesegeket mond hogy jaj majd hozza a puskakat ( nagypapam vadasz es ez hagyomany a csaladban) ami nagyon nevetseges es mar idegesito mivel mindig ezt kell hallgatnom es az is eleg szar ugy hogy nekem fiu a legjobb baratom es ugye vele nagyon sokat beszelek chaten meg skypon es mindig halljak hogy valakivel beszelek es utana meg kerdezgetik hogy jaj vele beszeltel? Es mar rengetegszer elmondtam nekik hogy o csak a legjobb baratom semmi sincs koztunk mivel neki es nekem is mas tetszik es nem tudom hogy mar mit csinaljak ezzel. 12/L

2015. aug. 13. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Idővel majd rájönnek, hogy tényleg nem lesz köztetek semmi - de heccelődni folyamatosan fognak, az én családom is ilyen.

Ha nagyon idegesít, poénkodj te is az ő fiatalkorukon, persze bizonyos határokon belül :)

2015. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Idővel majd rájönnek, hogy tényleg nem lesz köztetek semmi - de heccelődni folyamatosan fognak, az én családom is ilyen.

Ha nagyon idegesít, poénkodj te is az ő fiatalkorukon, persze bizonyos határokon belül :)

2015. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ne vedd komolyan őket :) de szerintem 12 éves lányt nem kéne még pasikkal traktálni..
2015. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, egy ideig mèg nem fogják abba hagyni. Apa nekem ezen a héten mèg fokozni is tudta, hogy bárkivel beszèlek az a Józsi ès pasim. Az első pasim majd a lèpcsőn kívánja lerugdosni.

14/L

nem vagy egyedül. anya ès mama mivel elváltak pedig mindig azt kérdezik ki tetszik? sosem hagyák abba ne is remènykedj. meg kell szokni ès ell kell fogadi. sok mindent próbáltam már. :/

2015. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
7%
Tiszteld őket.
2015. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!