Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet azellen tenni valamit...

Lehet azellen tenni valamit ha egy szülő a gyerekét bezárja a szobájába június közepe óta?

Figyelt kérdés
Az adott személy 16 éves és már élni nincs kedve mert még a boltba se mehet ki csak nézheti a tv-t ami ennyi idő után nem egy izgalmas dolog.
2015. aug. 14. 08:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mármint hogy kb 2 hónapja nonstop be van zárva?
2015. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Mi az oka ennek a drasztikus büntetésnek? Mert ennek oka kell, hogy legyen.
2015. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem anyukad felt,hogy rossz tarsasagba kerulsz a nyaron,vagy lesz valami bajod,ezert zar kalitkaba.Beszelj neki a barati tarsasagodrol,mondd meg neki,nem lesz semmi bajod,figyelnek rad.Ott biztonsagban vagy.Mondd neki,nem lesz semmi bajod,nem ut el a kocsi,ha kimesz az utcara,nem kaszabol le a funyiro,ha a kertbe maszkalsz.Nem kell aggodnia,lassan felnott vagy,meg tudodagad vedeni.
2015. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Barátja vagyok :)

Bukott és mivel előtte se nagyon kedveltek (pedig 2x talalkoztam velük két év alatt) így egyszerű volt rám fogni h miattam bukott és bezárni. Lány fél tölűk így nem meri nekik elmagyarázzni h már ki akar mozdulni egyszerűen megkérdezi és ha nemet mondanak leokézza vagy még a kérdés előtt beije.

2015. aug. 14. 08:47
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ja, tehát bulizni és fiuzni nem mehet, mert baxott tanulni. Igazuk van a szülőknek
2015. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Időpont ma 08:26 vagyok

Miért lettem lepontozva? Mert biztos voltam benne, hogy okkal büntetik?

Lám igazam lett. Megbukott, így most nyilván büntetésből egész nyáron tanulna kell. Legalább a pótvizsgán menjen át. Valahol így érthető is ez a szigor

2015. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy bezárják semmin nem változtat, aki megbukik azzal alapból nem foglalkoznak a szülei, ezért jut idáig... nem bezárni kell hanem beszélgetni vele és segíteni neki a gondjait megoldani. Bezártságtól még nem kezd el jól tanulni. De hát sok idióta szülő van...
2015. aug. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem is akar bulizni menni csak egyszerűen kimozdulni mivel nyáron tanulnia se kell olyanból bukott. De itt most az a fő kérdés hogy lehet e valamit csinálni ez ellen? Vagy valami tipp?
2015. aug. 14. 09:14
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és egész évben ott volt az e-napló a szülök előtt..Egyetlen egyszer nem nézték meg,egyszer nem mentek el szülőire. Én anyámmal matekozott nálunk meg ilyenek,mert ők leszarták ha nem ment neki valami...
2015. aug. 14. 09:15
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Jaj hagyjuk már ezt a szülők hibája dolgot! Nem egy kisdiakrol van szó, akinek fogalma nincs, hogy miért kell tanulni, hanem egy 16 éves kozepiskolasrol. Baxus ha annyi esze nincs, hogy megertse, magának tanul, annyit nem annyit szülő hibája
2015. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!