Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért sóher a gyerekével?

Miért sóher a gyerekével?

Figyelt kérdés

Apáról van szó. Az a helyzet, hogy semmit sem akar venni. Ő az élettársával élnek. Ő le kell adni a pénzt, mert ha nem ad neki akkor repül a a nő házából.


Ad a nőnek havi 50 + bevásárol neki a boltba. Én meg nem kapok semmmit. Ha kérek egy cipőt már veszekszik, hogy adóssága van. De azt is magának köszönheti. Amúgy van pénze betében arról tudok.



2015. júl. 22. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert nincs neki szabad, felhasználható pénze, ennyi. Az pedig természetes, hogy ha valakinél lakik, oda fizetnie kell.
2015. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel együtt élnek, közösek a terhek is. Egy háztartásban van ám rezsi, és élelemre is kell pénz, nem is kevés, nem csak cipőcskékre neked! A megtakarítását pedig jó hogy nem már rád költi, az arra van ha megszorul anyagilag, bármi jöhet az életben. Majd ha keményem megdolgozol a pénzért rá fogsz jönni, hogy nem lehet az utolsó fillérig elverni, mert gondolni kell a jövőre is. Vagy te azt gondoltad majd laksz valakinél teljesen ingyen, nem fizetsz semmit, a pénzedet meg cipőkre vered el?
2015. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Ő az élettársával élnek"

"Ő le kell adni a pénzt"

"van pénze betében"


Ezeket lefordítanád nekem magyarra?

2015. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Nem szep, hogy igy nekiestek a kerdezonek, nem azt mondja, hogy ehonapban a negyedik cipot keri, lehetseges, hogy lyukas/szakadt/kicsi a cipoje es megis kenytelen abban jarni. Azt is gondolom, hgy a cipo csak egy pelda volt, lefogadom, hogy meg sokminden alap dologra sem ad neki az apja.


Kerdezo, en is igy eltem sokaig. Nehez, de tul kell elni. Vannak haszanlt ruha uzletek es mas helyek ahol olcsobban hozza lehet jutni jo dolgokhoz.

2015. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most van a lábadon cipő? van mibe kimenned az utcára? itt a gyerekek folyton a luxusért nyekeregnek, meg hogy milyen szarok a szülők. Szerintem örülj neki hogy egyáltalán van családod :-)
2015. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert egy lelépett szülőnek mindig a gyereke az utolsó a sorban amire költ. tankolni is fontosabb, a kutyája is fontosabb
2015. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem állj elé és bezéld meg vele ezt, csak az anyagi dolgokat ne hozd fel, mert az olaj a tűzre, szóval zegzd neki a kérdét, hogy számítasz e neki valamit?

egy hét é magától fog adni...

2015. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!