Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szid le anya ha enni...

Miert szid le anya ha enni vagy inni szeretnék?

Figyelt kérdés

Mindig leszid. Ne értsétek félre nem azert mert szegények vagyunk,jól élunk 2 ház 2 kocsi stb a lényeg hogy van pénz. Ezert nemis értem hogy miert szid le. Ha pl hoz csokit azt NEM lehet ugy megenni hogy le ne szidna. Inni esetleg csapi vizet ihatok...az üdítőert leszidás jár...elis van igazábol mindig dugva.

Ha a tescobol hazaerunk amit vettunk mid elis dugja rogton es ha megtalalom es eszek belole jol leszid h azt nem lehet megenni egynap alatt (pl csoki) !!


Nem ertem h miert jar ezert leszidas :/

Az etelt azert vesszuk h megegyük,nemde???

Meg az innivalot is :/


2015. aug. 16. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%

"Az etelt azert vesszuk h megegyük,nemde???

Meg az innivalot is :/"


Persze, csak nem AZONNAL és TE EGYEDÜL!!!!

2015. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Az édességet meg kell tanulni beosztani. (Egészségügyi és esztétikai szempontok miatt is.) Ez életkortól függetlenül sokaknak nehéz. Ha pl. hetente-kéthetente csináltok egy nagybevásárlást, akkor érthető, ha anyukád nem akarja, hogy az első nap megegyél mindent. (Más kérdés, hogy én akkor inkább nem is venném meg és nem vinném be a házba, legfeljebb az egyszeri adagot.)

Az üdítőre ugyanez igaz, ha cukros.

2015. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az édesség csak egy pl volt. Ugyan ez van a kenyerrel,felvágottal is es még sorolhatnám
2015. aug. 16. 14:42
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom, több napra vásárol ilyesmit (én is így szoktam), teljesen jogos, ha leszid, mert egyből betömsz mindent, utána meg nyafogsz esetleg, hogy elfogyott. Ebédet, normális kaját meg nem eszel, mert a csokival, cukros üdítővel elteltél...Nyilván vigyázni akar az egészségedre is, gyerektől nem kell teljesen megtagadni az édességet, de fontos a mértékletesség.
2015. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád viselkedése számomra sem értelmezhető, nálunk épp az ellenkezője érvényesül az elveinek. A legtöbb, amit tehetsz, hogy megkérdezed: "anya, nem baj, ha eszem csokit? vagy esetleg sütibe/vendégeknek szántad?", és ha azt mondja, hogy egyed, akkor ne felejtsd el körbekínálni a családot.
2015. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Jaj,de nagy probléma.
2015. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
19%
Még akkor is leszid, ha csapvizet iszol? Ha jól értelmeztem?
2015. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A csapivizert nem szid

Az üdítőért,szódavízert stb viszont mar le

2015. aug. 16. 14:51
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Anyád elmebeteg.
2015. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Most már érdekelne, hogy egész pontosan mit mond, amikor leszid mondjuk a parizeres kenyérért. És hogyan fogy el a megvásárolt étel, ha nem ehetsz belőle? Gondolom, nem a hűtőben rothad el...

Eszel rendesen a főétkezések alkalmával?

2015. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!