Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert szid le anya ha enni...

Miert szid le anya ha enni vagy inni szeretnék?

Figyelt kérdés

Mindig leszid. Ne értsétek félre nem azert mert szegények vagyunk,jól élunk 2 ház 2 kocsi stb a lényeg hogy van pénz. Ezert nemis értem hogy miert szid le. Ha pl hoz csokit azt NEM lehet ugy megenni hogy le ne szidna. Inni esetleg csapi vizet ihatok...az üdítőert leszidás jár...elis van igazábol mindig dugva.

Ha a tescobol hazaerunk amit vettunk mid elis dugja rogton es ha megtalalom es eszek belole jol leszid h azt nem lehet megenni egynap alatt (pl csoki) !!


Nem ertem h miert jar ezert leszidas :/

Az etelt azert vesszuk h megegyük,nemde???

Meg az innivalot is :/


2015. aug. 16. 14:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Egyik ismerősöm emiatt lett anorexiás. Ha elhiszitek, ha nem. <.<
2015. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%

11. Én simán elhiszem.

Esetleg beszélnie kellene és megmondani miért nem, mert ez így nagyon fura és kellemetlen lehet a kérdezőnek. Az én anyám a nekem szánt csokit soha nem dugta el, de megmondta, hogy nem lesz másik ha gyorsan eszem meg, osszam be. Aztán megtanultam elrakni a felét. Én magamtól viszem körbe kínálni, soha nem kellett ezt mondani. Kezdj el próbálkozni! Oszd el egyenlő részekre és egy részt vigyél el. Ilyenkor megeszed mindet? Lehet anyud is szeretne inni, enni belőle. Lehet hogy az alakodra akar görcsösen vigyázni. De ez, ahogy csinálja nem jó.

2015. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy mértéktelenül, azonnal és mindenki elől mindent befalsz?
2015. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
A furcsa, hogy a rendes kajaert is leszid. Egyébként a főtt ételből annyit eszel amennyit akarsz? Lehet csak a cukros dolgoktól félt, amit meg is értek.
2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A főtt ételt se ehetem meg mindet

Igazabol azt azert h neki ne kelljen fozni aztán mosni

Ha segitek az persze sose jo...es hogy nemjol csinalom igy mar nem segitek

2015. aug. 16. 15:37
 16/25 anonim válasza:
90%

Jesszus.

Sajnállak. Én mindig annyit ehetek amennyit akarok, azt se bánják ha mindent egyedül eszek meg. Sőt, többnyire ez így szokott történni, mivel a szüleim nem szeretik az édességeket.

2015. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyesmit a büdös életben nem fogom megérteni! Ha éhes valaki, egyen.

Egyébként a cukrozott üdítőkkel vigyázz, elég károsak, elhízást, fogromlást stb. okoznak. Édességgel ugyanez a helyzet, sőt függőséget okoz a cukor meg felelős a cukorbetegségért is, ami idősebb korban alakul ki. Próbálj egészségesebben élni.

Kitartást neked addig amíg önálló életet nem tudsz kezdeni.

2015. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

:(

Alig várom már,hogy önálló életet tudjak élni

Itt még nevetni se lehet,azertis leszidnak!!!

2015. aug. 16. 19:26
 19/25 anonim ***** válasza:
67%
Én teljesen megértelek kedves kérdező.Nálunk itthon szinte mindent meg kell kérdezni,hogy egyáltalán megbonthatod-e.Ásványvizet,üdítőt,egy zacskó ropit stb...Vesznek egy zsugor ásványvizet,megbontok belőle egyet és már jönnek,hogy miért nem vagyok képes csapvizet inni.Először is tényleg csak az ásványvizet szeretem már csak azért is mert hidegebb és jobban oltja a szomjamat.Másodszor meg,mi a francnak veszik ha nem ihatok?Amit a legeslegjobban utálok az pedig az,hogy vesznek sajtot amit nagyon szeretek.Néha levágok magamnak egy szeletet és megeszem magában.Már jönnek,hogy ne magába egyem nem azért vették.Na most nem mindegy hogy magában vagy egy szelet kenyérrel eszem?A másik pedig,hogy reszelek pl pizzára sajtot vagy melegszenyára,de épp hogy csak mutatóba tehetek rá,mert "nem azért van","nem kell rá annyi".És a csattanó: nincs olyan alkalom,mikor hetek múlva ne rohadna ott egy nagy darab sajt a hűtőben:D
2015. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Én pont emiatt lettem anorexiás. Annyira belepfáztak a kajálásba, és piszkáltak érte, hogy inkább nem ettem aztán semmit.
2015. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!