Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Leszbikus vagyok,...

Mit tegyek? Leszbikus vagyok, és nagy gáz van. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval... 14 éves vagyok, és leszbikus. Legjobb, nagyon jó barátaim tudják csak. És itt kezdődik a probléma. Kiderült, hogy közülük egy páran nem tartották a szájukat, ígéretükhöz híven... És nem nagy város ez... Hamar terjednek a hírek, és nagyon-nagyon félek, hogy Anyukám fülébe jut. Mit tegyek? Nem akarom, hogy mástól tudja meg! Jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást, de félek, hogy hogyha elmondom minden megváltozik. De jobb lenne ha tőlem tudná meg, mint mondjuk egy osztálytársamtól. A válaszokat előre is köszönöm! :(

2015. aug. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
13%
Nyugi, úgyse veszik komolyan ezt
2015. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
54%
Első, nyugodj meg, mi heterok még mindig többségben vagyunk, nem kell összeszarnod magad.
2015. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Első, és harmadik! Köszönöm, a választ a kérdésemre o.O Őszíntén nem vagyok erre kíváncsi, és nem is hat meg a dolog.

Második! Anyukám ismer engem, és mivel szétbőgött fejjel ülök itt, azért valamennyire csak komolyan fog venni...

2015. aug. 15. 20:40
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
akkor, ha már itt tart a helyzet, sztem hajrá, vegyél erőt és mondd el! legalábbis én ezt tenném. tuti shock lesz 2-3 napig, de majd megszokja a gondolatot
2015. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megpróbálhatnál beszélni vele arról, hogy általánosságban mit gondol a melegekről (finoman kipuhatolni, hogy elítéli-e őket vagy sem). Ha úgy látod, elfogadó, akkor bevallhatnád neki, szerintem értékelné, hogy őszinte vagy vele. Ha viszont úgy látod, hogy nem venné túl jól a dolgot, akkor nem tudom mit tegyél :( Ha gondolod, írhatsz nekem, bár ennél többet segíteni nem tudok (én még nem coming-out-oltam), szívesen meghallgatlak.

18l (bi)

2015. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondják, amit két ember tud, az már nem titok. Mindig van egy pitsaszájú. Ettől legalább nem lesz babád.
2015. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
30%

első vagyok.

Nyilván irónia volt a részemről, de nyilván ez a szó ismeretlen számodra. 14 évesen messze nem azzal kell foglalkoznod, hogy most divatozol a nemiségeddel, hanem tanulni kéne.

De ha már annyira buta vagy, hogy kibeszéled egy kisvárosban ahol te magad mondod, hogy terjednek a hírek, hogy leszbi vagy akkor legyen már annyi gerinc benned, hogy vállalod ennek a következményét is. Ha nem akarod, hogy anyud a pletykákból értesüljön akkor állj elé, és mond el neki amit gondolsz.

Anyud nem fog változni ebben biztos vagyok. Nyilván ki fog akadni, mert abban a hiszemben élt eddig hogy a lánya nem követi birka módon a divat leszbikusságot. Vagy ha te váltig állítod, hogy 14 évesen már annyi nemi tapasztalattal rendelkezel mind férfiak, és mind nők terén, hogy pontosan tudod hova tartozol, akkor vagy feldolgozza vagy sem.

2015. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
32%

8-as, te hol élsz? :-)

hihetetlen, de komolyan ...

2015. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tudtam, hogy lesz ilyen "divat leszbi vagy" válaszoló. Van bennem gerinc, csak tudod ez elég nehéz.. A tanulmányaim jók, kitűnő vagyok mindenből, a fizikát kivéve, foglalkozom a tanulással. Beleszerettem egy lányba, úgy jöttem rá. Nem érzem úgy, hogy divat leszbikus lennék...

2015. aug. 15. 20:57
 10/52 anonim ***** válasza:
11%
Biztos hogy beleszerettél szexuálisan is? Nem lehet, hogy csak egy fellángolás a részedről? Ennyi idősen még a szerelem fogalmával se igen vagytok tisztában, inkább Barbizzál.
2015. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!