Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van anyámból. Mit tegyek?

Elegem van anyámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy apunak se tetszik a viselkedése néha, csak csendben tűri, de már mondta nekem is, hogy folyton ideges csak anyám. Utálom, mikor megyek a barátomhoz több napra, azzal köszön el anyu, hogy százszor elmondja nekem, h ne szexeljünk,mert nem akar még unokát. Ugyanis megtudta, mikor legelőször szeretkeztünk a barátommal és alig aludt anyám, idegeskedett, h megjön e nekem. Hiába mondtam neki milliószor, h védekeztünk gumival, utána meg is néztük vízzel, h lyukas volt e, de nem. Meg is jött,tehát semmi baki nem volt. Azóta nem hagy békén anyám. Rettentően ciki tud lenni, h bele avatkozik,erről beszélni vele, hagyjon már. A másik problémám, h nagyon nehezen enged el bárhova is. Még nyáron is max 9.ig haz kell érnem, meg százszor telefonálnom, h igen oda értünk..stb. Jó persze megértem az aggodalmát, mivel egyszem lánya vagyok. De zavar, h sok mindenen kiborul, még anyám testvére is kijelentette, h egy hárpia. Sokkal jobb a nénjém, ő lazább. Ráadásul egyik nap voltunk egy koncerten és kiverte a hisztit,mert nem tudott lefényképezkedni az együttessel, akikről már sok közös képünk van( bár most bővült egy taggal, és ezért szeretett volna), de rohadtul fájt már a lábunk,derekunk, 4 órán át álltunk a színpadnál egy helyben. Apa, a barátom és én is mentünk volna már haza, vagy az autóig leülni. Most meg megharagudott ránk ezért.
2015. aug. 16. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L
2015. aug. 16. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Így jártál. Másnak nincs is anyja vagy nem törődik vele....
2015. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
19L menjen már a barátjához és az anyját ünnepnapokon hivja meg magukhoz.
2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
hölgyeim és uraim, a középosztálybeli proli tinilány mintapéldányát láthatták. kívánom neked, hogy anyád még nagyon sokáig idegesítsen, aztán ha majd meghal, ne fájjon a hiánya.
2015. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
19évesen a barátomhoz? Jó is lenne, de még nem lehet, főleg,hogy idén egyetemre megyek. Anyám meg nem élné túl, h nem láthat. Másik válaszolónak: köszönöm a kedves szavakat, gondoltam, hogy lesz pár leoltó válasz... És bizony hiányozna anyám, ha nem lenne. De az sem fer, hogy nem hagy élni. Meg mindig az a negatív ideges környezet vár itthon. Barátomnak se jön be annyira ez a hely itt.
2015. aug. 16. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

hát anyád szerintem azért vigyáz rád ennyire, mert fogyatékos vagy. az még eszedbe sem jutott, hogy leülj vele, és töviről-hegyire megbeszélitek?

ha nem sikerül, akkor pedig költözz el otthonról, és ne nyafogj. mi az, hogy 19 évesen nem lehet elköltözni? tedd csak meg. szerezz munkát, tarts fenn egy albérletet, ha ennyire rossz otthon. most jelenleg jó dolgodban csak nyafogni vagy képes, ami rohadt undorító.

2015. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!