Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak hogy anya ezt...

Mit csinaljak hogy anya ezt befejezze? Mar nem nagyon birom.

Figyelt kérdés

Na az van hogy amikor megyunk vasarolni akkor mindig elmondom neki

Hogy ne olyat vagyunk mar ami neki tetszik mivel en fogom hordani es ne korlatozza a stilusom de o csak azert is es ha neki nem

Tetszik akkor meg almodni se merjek rola. Es mindig a gyerek reszlegen nezunk nekem ruhat pedig mindig elmondom hogy az mar kicsi ram mert igy is 160 cm vagyok es van mellem is tehat azok mar kicsik ram meg egyaltalan nem tetszenek es ezert szeretek egyedul menni vagy baratnommel mert utalom ezt a hisztit. Ja es ha megyunk csak ilyen baba szeru boltokba megyunk be ugyhogy kepzelhetitek. Mit csinaljak hogy ezt befejezze?



2015. aug. 16. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Na az van, hogy akkor menj egyedul vasarolni ezutan, ennyi.
2015. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha mehetnek megtennem de csak ritkan enged el egyedul.
2015. aug. 16. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtad hàny éves vagy.Beszélj vele hogy ez neked màr kellemetlen,és szeretnéd a sajàt stílusodat megtalàlni.Gondolj bele,a lànyom 5(!) éves,de màr most hiszti van mindennap,mert amit kirakok az neki nem tetszik.Szóval beszélj vele.
2015. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De mar mindig mondtam neki es 12 vagyok
2015. aug. 16. 21:33
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
örülj hogy van anyád és megveszi a vackokat neked. még hat évig ő kajáltat és ő biztosítja a lakhatást, ezért inkább respektáld, ne legyél hálátlan!
2015. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
12 évesen inkább... Nem hagyja az anyád, hogy megvedd a p.csás cuccokat? Jól teszi. Amíg a szüleid pénzét költöd, igenis elmondhatják neked, hogy mit vehetsz meg és mit nem. Ennyi idősen pedig nem csodálom hogy nem enged el egyedül vásárolgatni.
2015. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem kirívó cuccokra beszéld rà természetesen,hanem ízléses,nem gyerekeknek való ruhàra.Nem értem mit piszkàljàtok,ha a lànyom ennyi idős lesz,biztos nem fogom gyerekboltba vinni.12eves mar nem olyan kicsi,ezmellett pedig nem utolsó,hogy hagyni kell a sajàt ízlését kiforrni.Mikor kezdjen hozzà,16 évesen?Akkor màr sokkal több dolgon lesz túl,mint az öltözködés.Barátnőid hogy öltöznek?
2015. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

"Nem értem mit piszkàljàtok,ha a lànyom ennyi idős lesz,biztos nem fogom gyerekboltba vinni.12eves mar nem olyan kicsi,ezmellett pedig nem utolsó,hogy hagyni kell a sajàt ízlését kiforrni."


a 12 éves gyerek az még bőven gyerek, de igazad van. nyugodtan add rá a miniszoknyát combfix-el és a pushup melltartót tangával. vagy ne te add rá, hanem hagyd, hogy ő vegye meg, mert ezeket látta a plakátokról és a tévében.

megjósolom, hogy 18 éves korára minden nap ki fog tenni egy oravecz nóra-idézetet a fészbúkjára. remek ember lesz belőle, ha ilyen "szabadon" (vagyis sehogyan sem) neveled.

2015. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

nem tudom hogy ti milyen vilagban eltek, ahol csak gyerekruha es "miniszoknya combfix-el és a pushup melltartó tangával" letezik.

a kerdezo valoszinuleg egy-ket normalisabb farmerre, esetleg feliratos, mintas felsokre gondolt, mert 12 evesen lassan tenyleg kino az ozikes es macis ruhakbol. :)

2015. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem combfixre és hasonlókra gondoltam,hanem pl. farmerre,csinosabb pulcsira mit tudom én.Különben 160 cm magasan már nem is lehet olyan könnyű gyerekboltban vàsárolni.Osztàlytàrsak előtt pedig cikinek érezheti ha csak ő hord macikàs pulcsit.Gondolom egy szülő sem akarja kínos helyzetbe hozni a gyerekét.Nem kell ahhoz kirívó cuccokat venni hogy divatos legyen.
2015. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!