Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek? Anyámmal a...

Ti mit tennétek? Anyámmal a kapcsolatom egyre rosszabb. Köszönöm. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy 21 éves fiú vagyok, meleg.

Anyum kb másfél-két éve tudja is ezt.

Eddig nem volt semmi gond, de most egyre jobban hangoztatja nem tetszését hagyja, hogy az ikertesóm nyilvánosan megalázzon. (beszólások stb.)

Mindemellett mozgássérült is vagyok, de nem hagyom el magam, így könnyen megteszem azt, amit szeretnék.

A családommal így nem túl jó a kapcsolatom.

Nevelőapám van, aki amióta mindent tud nem beszél velem szinte, csak maximum köszönés szintjén.

Eddig, amit kapok pénzt saját jogon, azt hagytam, hogy anyám vegye fel. De ugye nekem is vannak igényeim, a pénzt ő mindig elköltötte az utóbbi időkben. Nekem járásom miatt havi rendszerességgel kell új cipő, mert kikopik. Már ez is elmaradt, sokat késett, mert...

Most léptem és én veszem fel azt a pénzt (20.300 Ft/hó)

És anyám most teljesen begorombult. a nevelőapám nem hajlandó "eltartani". Hozzáteszem mindent megveszek magamnak ebből a pénzből, amit csak lehet. De valljuk be ezzel az összeggel nem lehet megváltani a világot, de nekem sajnos így lenne jobb, ha én kezelem.

Felhoz nekem most mindent, hogy szerinte keveset vagyok otthon stb.

A barátomat még nevén sem nevezi.


Hogy oldanátok ezt meg?


Köszönöm az építő jellegű válaszokat. Bocs a hossza miatt.



2015. aug. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a megoldás, hogy munkát keresel és tényleg eltartod magad. A mozgásod miatt gondolom fizikai munka nem lehet. Nyelvek mennyire mennek? Fordítás? Ezek, vagy más tárgyak korrepetálása? Akármi, amihez értesz? Keress még pénzt és akkor függetlenedhetsz! Senkinek sem tartoznál elszámolni sem az időddel, sem a magánéleteddel és a sértegetéseket sem vagy köteles hallgatni! N32
2015. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1:


Német szinte perfekt, angol az az autodidakta módon, de jól.

Ezen gondolkodtam én is de a suliból még van egy évem. CAD-CAM informatikusnak tanulok

2015. aug. 16. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha másoknak segítesz nyelvvizsgàra felkészülni , akár 2000t is kérhetsz óránként. Gondolj bele! :) Korrepetálj másokat. Nekik is jó, neked is megéri. A függetlenség pedig nagyon nagy kincs. Érdemes küzdeni érte.
2015. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Itt szintén egy lábproblémás!

Szerezz egy normális talpbetétet, mert hosszabb távon komolyabb gondjaid is lehetnek, mint a kikopott cipő!

Jómagam kétoldali dongalábbal születtem, majd jól elbacarintották a dokik, így az egyik térdem tropán van, ráadásként a rossz lábtartás miatt (a külső élén járok a talpamnak) részleges ínszalagszakadásom volt.

Hát nem volt egy vidám pillanat.

Minden másra: fordítás, számítógép telepítés-javítás ha megy, elveszett ember már nem lehetsz.

Mittomén: önéletrajzot fordítani németre occóért :)

Kitartás!

2015. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!