Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális dolog? (többi lent)

Ez normális dolog? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 èves vagyok ès nem règ költöztünk Angliába a szüleimmel...ès èn szoktam telefonozni napi 6 órát kb. Mivel a facebookon a Magyarországi barátaimmal beszèlgetek skypen is stb..

De emelett persze oda figyelek mindenre amit mondanak nekem...

Ès anyámnak feltünt ez hogy állandóan a telefonomat nyomkodom.

Ès aminap egyszer kimentem kèsőn a konyhába a telefonomhoz (ott volt a töltön) mert írt egy lány barátom ès válaszolni akartam.Ès anyum lejött a konyhába mert hallotta a motoszkálást ès lecseszett hogy ilyen kèsőn írogatok...másnap azzal jön hogy mondjam meg kivel beszèlgetek mert ha nem mondom meg akkor elveszi a telóm ès megnèzi ő...ès apám meg azzal jön hogy mondjam meg a telefon jelszavát mert ha nem mondom meg akkor elveszi ès eldugja örökre úgy hogy soha ne találjam meg...

Volt már ilyen magyarországon is elvettèk a telefonom ès turkáltak a telefonomba...

Melesleg ha kicsit is megváltozok rossz irányba ismèt megnèzik ès turkálnak az üzik között mert biztos amiatt változtam...Normális ez??

14/F


2015. aug. 17. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Igrn, normalis. Vigyaznak rad, tudni akarjak, kivel beszelsz. Mutasd meg, hogy megnyugodhassanak, hogy csak barat, akit ismernek, es nem valami idegen visz rosszba.
2015. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Igen normális ez a szüleid részéről.Amíg 18 évedet be nem töltöd jobb ha megmutatod nekik még ha nem is tetszik neked.Joguk van tudni, hogy kivel levelezel. Nem fenyeget-e veszély pedofil emberek miatt. Még ha sért is ez téged, de napi egy óra elég kell hogy legyen Internetezésre. Később Napi két óra és nem több.
2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem az. 14 éves vagy, kell neked magánszvéra, és az is hogy higgyenek neked a szüleid hogy nem 50-es csávókkal beszélsz. Az lenne a normális ha megbíznának benned, illetve ha csak finoman rákérdeznének hogy kivel beszélsz. Elmondod nekik és kész. Nem letámadni a gyereket és megfenyegetni hogy ha nem márpedig elveszik és megnézik ők. Így hogy várhatják el hogy elmondj nekik személyesebb dolgokat? Ezzel csak azt érik el hogy kiírtják a bizalmadat feléjük.
2015. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okè köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 17. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Hat en nem csodalom,hogy idegesek,ha napi 6 oraban, majdnem egy muszakban csak a telojat nyomkodja valaki. Nem ismerunk minden korulmenyt, hogy igy eliteljunk szuloket
2015. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaaaeshat ne rosszalkodj,akkor nem turkalnak. Csak ugy gondoljak, megeloznek valami bajt, ha idoben figyelnek. Joo, en tudom,hogy kamaszkor,hormnok,idegek, stressz. De probald meg kezelni, es a ho oldalat latni nyugodtan az eletednek. Ezekre a dolgokra emlekezni se fogsz par ev mulva.
2015. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okè köszönöm a tanácsot...

Most már szerintem is nekik van igazuk :)

Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a

Zöld kèz...;)

2015. aug. 17. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Naah, nem is lesz akkor nehez dolgod,ha ilyen belato es empatikus kisfiu vagy :)
2015. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!