Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség, a még el se vált...

Segítség, a még el se vált férjem új barátnőjét anyának szólítja a kisgyerekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A válás még el se kezdődött. Egy hónappal az elköltözésünk után a férjemnek már új barátnője lett, akinek a mi gyerekünkkel korabeli az övè. A ferjem nagyon sokat van velük, olyannyira, hogy a családi rendezvényeken már részt vesz az új párjával. Mivel a férjem szinte betegesen szereti a gyerekünket a nyári szünetben fele-fele időbeosztást kellett engednem. Kértem ne mással, hanem a saját gyerekével és a válással foglalkozzon, hogy azért a szülei mi vagyunk apa és anya és ezt lássa is. De nem érdekli. Most a kicsi elkezdte az új barátnőt anyanak szolitani. :-(

Teljesen rosszul erzem magam, mit kell tenni egy ilyen helyzetben. Az onzoseg, ha azt gondolom en vagyok az anyja ezert engem szolitson egyedul az anyjanak?



2015. aug. 17. 22:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%
63%-os, kicsit szedd ossze magad. Nehez teged ertelmezni, annyira osszevissza irsz, gondolom a zaklataottsagtol, de az a gyereknek se tesz jot,ha folyton meggyotortnek lat.
2015. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a baratnonek is van kisgyereke. Nyilván anyának szólítja. A tiéd meg csak utánozza. Nem kell ebbe többet bel képzelni, mint amennyi
2015. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne görcsölj ezen. Gondolom, mennyire rossz, hogy anyának szólítja, de tudja, h nem a nő az anyja, hanem te. Utánozza csak a másik gyereket.

Fiammal is jártam már így, játszón voltunk ketten, és volt ott egy pasi a gyerekével, fiam vele játszott, a kicsi ugye apának hívta a pasit, és a fiam is. Csak utánozta. Próbálj meg lazulni, nem tudod erről leszoktatni.

Az meg tök pozitív dolog, h a férjed ennyire szereti a gyereketeket.

2015. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Off: tök vicces, hogy ezt 20szor leírtátok,mintha más előtte le sem írta volna.
2015. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
37%

Ezért jó, hogy ennyi a korai válás mostanában.


3 éves még, nem igen van képben. Ne várd tőle, hogy megértse.

2015. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

elengedni megbocsajtani serelmeket feretenni

es jo szulonek kell maradni

Ennyire nehez=

a bosszu es a harag annak faj aki cipeli nem annak akire haragszik

a harag a bosszu mereg az elvalt keseru anyak magukat mergezik

2015. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
AZ fura, hogy anyának szólítja,de itt még valszeg utánzásról van szó (remélhetőleg csak ez). Beszéld meg a exeddel. Az, hogy új nője van miért gond? Meddig kellett volna várnia? Ő érzelmileg túl van, Te nem. Teljesen normális, hogy vállalja az új párját, annak családját és viszi a rokonokhoz. Látszik, hogy nem csak szerető volt, hanem becsületes felvállalja új életet kezd. Teljesen jó Apának és társnak tűnik. Az, hogy Veled nem ment, hát van ez így, menet közben derül ki, ha valaki nem illik össze. Attól még senki nem rosszabb. Kényszerből meg nem kell együtt maradni, annak csak a gyerek issza meg a levét.Szerintem Neked azzal van gondod, hogy az exed talált új pár, boldog, Te nem. Attól nem Vagy rossz anya,ha nem csak a gyerekre figyelsz. Nem kell rajta csüngeni. A nőnek nőnek is kell maradni, anyának is lenni,de párhuzamban. Az a normális, nem az,hogy csak az egyik vagy csak a másik.
2017. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!