Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom...

Łexiii kérdése:

Mit tegyek ha nem bírom elviselni apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nagyon apás vagyok, de 3 éve elváltak a szüleim. Apámnak egyből lett egy barátnője akit én ki nem állhatok(előtte is elég jól imsertem) messziről süt róla hogy csak apum pénzére hajt, és a mi családi vállalkozásunkról aztgondolja, hogy amjd egyzer az ő gyerekeié lesz és nem a miénk. Mondjuk ez különösebben nem érdekel, hanem azhogy amióta együtt vannak és szinte már nem is találkozok apával, ami engem nagyon bánt mert régen nagyon jó volt a kapcsolatunk.(pl: amikor hívom apát a nő veszi fel, és közli hogy most nem ér rá; amikor elakarok menni apávalpl:vásárolni, akkor a nő kitalál valamit apának hogy nehogy eltudjon velem jönni sehová, még véletlenül se.) És a következő pont ami miatt örökre meggyűlöltemaz az, hogy le*urvázta anyumat azegyik barátnőjének, amit persze utólag letagadott.....
2014. márc. 8. 11:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
16/L
2014. márc. 8. 11:04
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Ha ennyire nyilvánosan utálod a nőt ne csodálkozz ha ő sem szeret és apukád érzi ezt. Próbálj megbékélni vele, 3 éve elvált, teljesen normális ha már van párja.
2014. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Okkal nem jövök kivele jól,most írtam le.. és mindig kedves voltam vele, és miatta váltak el a szüleim...
2014. márc. 8. 11:07
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert a nő anyukám egyik legjobb barátnője volt és az utobii időbennagyon rámászott apára szóval kijátszott minket. és ez gusztustalan, de én ennek ellenére 3 évig jopofiztam vele, és elfogadtam azt,hogy apuval együtt vannak és már enm csakanyu és apu vanb.. és szerintem ez egy (akkor) 13 éves lánynak nagyon nagy szó. de most volt elég hogy hülyének néz
2014. márc. 8. 11:11
 5/18 anonim ***** válasza:
7%

"rámászott apára szóval kijátszott minket."


Kérdező neked a szüleid kapcsolatához semmi közöd, így nem kellene beleszólnod.

2014. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
már hogyne lenne köze a szülei kapcsolatához ... ő is része, ráadásul az adott szituban a saját és apja kapcsolatát is tönkre teszi
2014. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

hogy ne lenne köze hozzá...

Nem tudsz tenni semmit.max szépen csendben tűrsz.szokták mondani visszanyal a fagyi.ülj le apáddal és mond el neki mi bánt.de hangsúlyozd hogy nem akarod hogy szétmenjenek mert az 'ég nagyobb galibát okoz.én is voltam ilyen helyzetbe,hallgass rám!

2014. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Édesapád férfi! Felnőtt! Döntött! Nem kell a nőt szeretned! Apudat kell! Vele boldog! Fogadd el! Attól hogy őt szereti,téged is! Ne harcolj! Tapasztalat! A nő marad!
2014. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Menj oda apádhoz és mond meg neki, hogy úgy érzed a barátnője miatt elfogtok távolodni egymástól. Több igényed lenne beszélgetésre és közös programra, mit gondol erről. Normális szülő ebből a két mondatból tudja mit kell csinálnia, ha meg már nagyon beállt a nő alá, akkor teljesen mindegy.
2014. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Normalis erzes ha utalod a not az ilyen egy utolso szemet aki a baratnoje ferjevel osszeall. Nem lennek meglepve ha a penz vonzana. De apad is megeri a penzet ha nem foglalkozik veled, es ne keress kifogast hogy a no miatt mert a normalis apak valas utan is torodnek a gyerekkel.
2014. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!