Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az édesanyám?

Figyelt kérdés

Az édesanyám mostanában nagyon ideges. Szóba került, hogy pár nap múlva vendégek jönnek hozzánk, én csendesen megjegyeztem, hogy szeretnék elmenni itthonról a barátaimmal szervezett közös programra. Nagyon kiakadt, elkezdett velem kiabálni, hogy milyen bunkó, rasszista vagyok. Belekötött abba is, hogy miért nem rakok rendet a szobámban! Egyébként egyáltalán nincs szétpakolva semmi!

A kötözködés folytatódott tovább: miért számítógépezek naponta 8 órát? Talán azért, mert szakad az eső, ha jó idő lenne, mennék ki!

Miért nem olvasom a kötelező olvasmányokat? Erre nem válaszoltam, de itt elmondom, hogy nem szeretek olvasni olyan könyveket, amik nem érdekelnek, sokkal szívesebben olvasok tudományos könyveket.

Röviden leírva ennyi lenne.



2015. aug. 18. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
24%

"Sot az emberek 90% eleteben nem olvasta pl az Egri csillagokat csak a netrol kimasolt egy olvasonaplot."


...30 éves vagyok, mikor én voltam általános iskolás és kozépiskolás nem is volt még minden családban számitogép..max. a konyvtárakban, iskolákban és 3 db volt a kollégiumban 300 fore. a neten meg nem voltak fent se roviditett változatok, se olvasonaplok...ugyhogy kénytelenek voltunk kiolvasni valami roviditett kiadványt, vagy az egész konyvet...mert a tanárok olyan részletekbe menoen kérdeztek ki bennunket..

2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%

"Sot az emberek 90% eleteben nem olvasta pl az Egri csillagokat csak a netrol kimasolt egy olvasonaplot."


Azt legalább már tudjuk, miért nem sikerült egyetlen mondatot sem helyesen leírnod. :D

2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!