Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha az anyátoktó...

Mit szólnátok, ha az anyátoktól ilyet hallanátok?

Figyelt kérdés
Nem vagy olyan csúnya. Anyád se szép, apád se, hát te sem lehetsz az.

2015. aug. 19. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb problémád az életedben, hogy anyádék mit gondolnak a külsődről. Fogadd el magad ne másnak felelj meg és kész.

Magyarul: tenni rá magasról.

2015. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Valószínüleg reálisan látnak téged, és nem akarnak átverni.
2015. aug. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább őszinték. Én megőrülök attól, hogy "gyönyörű vagy, a legszebb...", miközben tudom, hogy nem.

Ha ilyet mondanának, legalább tudnám, hogy őszinte.

2015. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mantis religiosa ***** válasza:
18%
Valószínüleg nem várt gyerek voltál, örülj, hogy a fürdőkádban nem a hajszárítót adták a kezedbe, hogy azzal játsz! :-) Valószinüleg Rád vetitik ki, hogy nem úgy alakult az életük, ahogy akarták, ( karrier, lakás, stb. ), és így törlesztenek. Ne foglalkozz ezzel! Biztosan vannak értékes tulajdonságaid, amiről ők lehet nem is tudnak. Meg aztán előbb-utóbb jön majd valaki az életedbe, akinek Te leszel a legszebb, otthonról pedig úgyis elköltözől majd.
2015. aug. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetemben ez az igazság, úgyhogy semmit. Alapból nem mondunk ilyet a gyereknek, mert rombolja az önbizalmat
2015. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát hidd el, az állandó magasztalás legalább ilyen gáz, nekem abból jutott. Miközben a suliban szétalázott mindenki a külsőm miatt (csúnya kislány voltam, na, ezt utólag a képeken én is látom), anyám áradozott, milyen gyönyörű vagyok. Oké, hogy az anyák elfogultak, de ez gáz.

Azóta szerencsére megtaláltam a stílusom, és ha nem is világszép, de meglehetősen vonzó nővé értem. Most Anyámtól sokkal több kritikát kapok. Vicces, mi?

2015. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nevetnék! :) Vagy õszinte vagy szarkazmus, esetleg mind2. Felesleges megsértõdni. :)
2015. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rém rendes család
2015. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!