Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim folyton piszkálnak?

Figyelt kérdés
Főleg apa. Bármit csinálok, beleköt, bármit mondok, biztos, hogy nem nekem lesz igazam. Belefáradtam a folyamatos cseszegetésükbe... Mit tegyek? (Normális válaszokat várok!)

#szülő #piszkálás #sosincsigazam
2015. aug. 19. 13:19
 1/8 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
3%
Hihetetlen, hogy ez a liberalizmus milyen szinten elrugaszkodott, népbutító, szemét ideológia... Lassan már a gyerek mondja meg a szüleinek, hogy mikor szólhatnak hozzá?
2015. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szard le. Hagyd figyelmen kívül. Mást nem nagyon tudsz tenni.. Esetleg kérdezd meg, hogy mi a baja. Hány éves vagy egyébként? Mióta viselkedik veled így?
2015. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első.. miért ne mondhatná meg? Kisvilágban, int a család kisember is lehet demokrata. nagyvilágban már nem így működik.
2015. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

1-et értek az 1-essel


Szard le őket.

Én is ezt csinálom.

Egyfolyt. mindenbe kötnek.


De most már nem is szolok hozzájuk.

Így elkerülve a veszekedéseket.


És az 1-esre ne is hallgass.

Elvakult nacionalista.

2015. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok.


Bocs: *1-et értek a 2-essel


Így helyes.

2015. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
5%
A kérdező valószínűleg 12-13 éves, akinek hirtelen kinyílt a csipája. Az ilyennek elkéne 1-2 atyai pofon.
2015. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
bassz meg egy sündisznót
2015. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es! Semmi bajom, szeretem őket, meg jól el is szoktam velük lenni, de sajnos ez már mindennapossá vált, és hiába próbálok meg ellene tenni. Mostmár ott tartok, hogy néha azert is azt csinálom, amivel piszkál, akkor általában abbahagyja. Ja és nem 12-13 éves vagyok, bárcsak annyi lehetnék... Utolsó! Kösz a témába illő jótanácsot. Többieknek köszönöm hogy mellém álltak és hogy együttéreztek velem. Nagyon jól esett!
2015. okt. 10. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!