Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos, hogy a barátomat...

Jogos, hogy a barátomat választom ebben az esetben? Vagy mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy holnap elutazunk anyuékkal pihenni pár napra, mert most vagyok itthon először huzamosabb ideig, egész nyáron úton voltam. Erre meglepett ma a barátom azzal, hogy délután jön és itt lesz aug. végéig (ő Bécsben él, én Pesten). Ezért inkább maradok és vele leszek, mert év közben csak hétvégente tudunk 2-3 óránál többet együtt lenni (egyik hétvégén én megyek hozzá, a másik ön jön).


17L


2015. aug. 20. 11:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem jogos, főleg 17 évesen. A szüleiddel csak pár napra mentek, utána augusztus végéig még ott lesz a barátod.
2015. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Én is maradnék.

Vagy, ha megoldható, menjen veletek a barátod is egy-két napra.

2015. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem jogos. Ha jól értem, egész nyáron nem voltál a családoddal.

Csak pár napra mentek, aztán még együtt lehetsz a barátoddal augusztus végéig.

2015. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az a pár nap 8 nap... És a barátom 30.-án megy vissza.

Anyáékkal meg semmit nem tudnék csinálni, mert nem velük élek, a gyerekek is idegesítenek egy idő után.

2015. aug. 20. 11:17
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

A barátod nem tud veletek menni?

Megértelek, én is szívesen lennék a barátommal, főleg így, hogy egyébként ritkán találkoztok.

Viszont nem illik csak így váratlanul felborítani valaki előre megtervezett programját.

Szüleid mit szólnak? Ők mit szeretnének?

2015. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mantis religiosa ***** válasza:
91%
A barátod nem tudta, hogy most utazol? Ha nincs leszervezve a dolog, akkor még lemondhatod az utat, de ha már a te szállásod-ellátásod is ki van fizetve, ne hagyd elveszni azt a pénzt! Attól függetlenül, hogy nem velük élsz, a szüleid biztos örülnének néhány közösen eltöltött napnak, de ezt neked kell tudni, így van-e. A barátod nem mehet veletek? A harmadik lehetőség, hogy pár nap a szülőkkel, pár nap a barátoddal? Egy kis szervezéssel minden megoldható, csak akarni kell!
2015. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Anyáék még nem tudják, apa azt mondja, hogy ne menjek, mert legutóbb is olyan rosszul éreztem magam, hogy felhívtam, hogy jöjjön értem...

Nem jöhetne a barátom, mert úgy 0 romantika lenne, anyáék nem is kedvelik és csak sértődés lenne az egész alatt.

Nyaralóba mennénk, semmi nincs előre fizetve.

2015. aug. 20. 11:30
 8/20 anonim ***** válasza:
20%
Ha egyébként sem érzed jól magad anyukádékkal, akkor maradj szerintem a barátoddal.
2015. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
A b#szás mindig fontosabb, mint a a család, nincs ezen semmi meglepő.
2015. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem mész anyukádékkal csak 1-2 napra? Utána hazamész a barátodhoz, és mindenki boldog.
2015. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!