Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy éltétek meg a szülői...

Ti hogy éltétek meg a szülői házból való költözést?

Figyelt kérdés
F25/L21 most költözünk külön a szülőktól. Jön a baba is. Viszont mindketten kicsit depressziósan éljük meg ezt a különválást sajnos. Azt tudni kell hogy mindkettőnknél nagyon szoros volt a viszonyunk a szülőkhöz.
2015. aug. 20. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel abban a városban maradtunk és csak 3 km-re költöztünk semmi különös.
2015. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elet rendje. Furcsa, hogy depressziven reagaljatok le, altalaban inkabb orulni szoktak a fiatalok, hogy nincs tobbe konkret szuloi ellenorzes es felugyelet. Tettetek meg egy lepest a felnotte valas rogos utjan. Hajra!
2015. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Életem legszebb napja volt,18 voltam.

Kb.2 méterrel a föld fölött lebegtem, annyira boldog voltam,h eljöttem.

2015. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Meghökkenve olvasom, hogy depressziósan élitek meg, hogy összeköltöztök a saját kis fészketekben. Akkor ti még inkább szüleitek gyerekei vagytok, nem családot alapító felnőttek. De akkor meg minek nektek baba?


Én egyébként örömmel költöztem el, mert mindig szerettem az önállóságot.

2015. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Föld felett szintén 2 méterrel, hanem többel.

Furcsa, hogy nem örültök, együtt lehetek, jön a baba. Ti már így vagytok egy család.

Talán nagyon is szoros ez a kötelék. Kicsit (?) lazítani kellene rajta.

2015. aug. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Fogtam a hátizsákomat, és mentem a laktanyába, mint annak idején apám, nagyapám, dédapám, így hát semmi rendkívüli nem volt benne.
2015. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
bár ott tartanék már anyagilag :D de gyerek az nem kéne max 30-33 felett de még lehet akkor se .....
2015. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is most készülök erre a nagy lépésre, de nem tudom, hogyan is közöljem a szülőkkel, hogy elköltözöm.... Ti hogy voltatok ezzel?
2015. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy depisen éltétek meg, ez érthető, mert már rég el kellett volna költözni, nem? Manapság sok fiatal nehezen tud pénzt gyűjteni saját lakásra és mindenki szeretne végre kirepülni a családi fészekből. Emiatt sokáig (akár 30 éves korig) a szüleikkel élnek és ezért nehéz az elválás. De tényleg! Sokan mesélték ezt nekem, köztük a barátnőm is, akinek 31 évesen sikerült saját lakásba költöznie.
2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9:

Én saját lakásba költöztem. Szóval, először is megmagyaráztam, hogy venni kéne lakást, mert folyamatosan mennek fölfelé az árak (ez akkor igaz is volt). Amikor meglett, akkor minimális fölújítás és pakolás következett. Majd egyik délután kértem apámat, hogy vigyük át az ágyneműmet is kocsival.

Amikor a lakásvétel megtörtént, onnantól már tudhatták, hogy rövid időn belül költözöm.

2015. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!