Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, az anyám terrori...

Mit tehetnék, az anyám terrorizál mindenkit maga körül és titokban iszik is néha?

Figyelt kérdés
Senkire se hallgat, se az apámra, se ránk a testvéremmel, de senki nem birja már elviselni, csak megkeseríti a napjainkat, egyedül fog maradni ha így folytatja. Egyrészt szinte már utálja az ember azért amilyen, másrészt viszont sajnálja...
2015. aug. 22. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne állj vele szóba. Ugyan ezt megtettem anyámmal, már évek óta ezt teszem, leköpöm. Pedig még csak 14 vagyok, szerencsére már 11-2 éves koromba apámra hagyozz. Azóta ha kell neki valami régi holmia, akkor ahogy jön megmondom neki, hogy álljon meg az ajtóba, és kidobálom neki a cucxait az utcára, kész. Azóta megverni se mer. "a gyengébb csak addig lesz gyengébb, ameddig le nem győzi az erősebbet."
2015. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örök bűntudatot hagynak maguk körül az ilyen emberek, de nagyon erősnek kell lenned, és a család többi tagjának is. Anyukád csakis magát mentheti meg, a lecsúszott emberek valóban nem hallgatnak senkire, még a legszűkebb családra sem, és nem motiválja őket hogy talán a párjáért, a gyerekéért kellene megerőltetnie magát. Nem fogja. Érzelmi szintem amennyire csak lehet engedd el, őt már elvesztetted.
2015. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, első vagyok, és teljesen egyetértek a 2. válaszolóval. Be kell látni az ilyet. Szerined én az első hónapokban mennyit sírtam utána esténként? Rossz volt látni, hogy mindeninek volt annyja, csak nekem nem. Könyörögtem neki, hogy jöjjön haza, még azok után is, hogy hányszor megvert engem kis koromban. Aztán pedig elengedtem teljesen, és úgy bánok vele, ahogy leírtam az első kommentembe.
2015. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!