Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyám lelkileg...

Mit tegyek? Anyám lelkileg terrorizál.14/L.

Figyelt kérdés
2 hete nem ettem főtt ételt, mert nincs kedve főzni. Nem gáztűzhelyünk van így nem értek hozzá, de nem mutatja meg. Én teregetek ki, én pakolom helyére a dolgokat, én sepregetek fel, én mosogatok stb. Azt szokta mondani megbánta hogy megszült. Mamáéknak már elmondtam, ők nem tudnak anyával mit csinálni. Apát nem ismerem
2015. jan. 11. 15:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Orvos kéne anyukádnak, súlyos zavarai vannak. Talán a gyámügyhöz kéne fordulnod, hiszen nem lát el téged! Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Lehet esetleg tudni, mi váltotta ki nála ezt a hozzáállást? A mamád nem tud - átmenetileg legalább - főtt ételt adni neked?
2015. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Mama 200 km-re lakik :(
2015. jan. 11. 15:47
 3/35 meggybefőtt ***** válasza:
100%
Van olyan tanàrod,akivel megtudnàd beszèlni a problèmàd? Biztos segítene is!
2015. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 meggybefőtt ***** válasza:
76%
Mennyi idős anyukàd?
2015. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Kedvenc tanároddal, akiben megbízol, vagy suli pszichológussal beszéljél, hogy gondok vannak otthon. Ők biztos, hogy tudnak segíteni neked. Gyámügyre gyerekként hiába mész, ha a suli lép viszont feléjük azt már komolyan veszik.
2015. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%
Ha szerencséd van, még állami gondozásba is kerülhetsz... Ott jó sorod lesz.
2015. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
49%
Aha, és az ötöst miért is kellett leszavazni, ugyan mi rosszat írtam? Ha a gyámügy minden tinivel foglalkozna, akik oda rohannak, ha épp panaszuk van a szülőre bele is fulladnának, ők sem hülyék, és idejük se lenne rá. De egészségére a leszavazónak.
2015. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tisztán látás kedvérért a gyámügy nem nyomozó iroda, hogy kiderítse a tini igazat állít-e, vagy se, nem az a dolguk. Hanem védelmet nyújtani, ha nyomós és bizonyított indok van rá. Csak úgy állami gondozásba se vesznek fel senkit se.
2015. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
Mièrt kène ezzel gyàmügyhöz menni,hogy nem làtja el az anyja?!Nem muszáj főttet enni,mikor ott a "hideg" ètel.Nem halt bele ebbe senki.Én is van,hogy 1,5 hétig jem eszem meleg ètelt,mègis èlek.Ja,és mèg nem dolgozó,felnőtt vagyok.
2015. jan. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%
*még nem dolgozó,nem felnőtt
2015. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!