Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzem meg Anyukámat...

Hogy győzzem meg Anyukámat egy Ausztráliai útról?

Figyelt kérdés
A keresztapám egy éve kiköltözött Sidny-be és mondta hogy majd látogassam meg ha tudom. Ott karácsonykor van nyár és arra gondoltam, hogy a megtakarított pénzemből ha kifizetem az út felét talán elengednek. Anyum el is engedne csak fél az átszállástól ami Pekingben van, mivel nem találtam olyat ami átszállás nélküli és az 1 átszállásos meg csak ott van. Hogy tudom szerintetek meggyőzni? (Csak az átszállással van baja) L/16

2015. aug. 26. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baja a pekingi átszállással?


Mondd neki, hogy átszállásnál nem hagyhatod el a repülőteret, tehát kvázi mindegy, hogy hol várakozol x órát.

2015. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gondja hogy nem vagyok profi angolos és fél hogy esetleg eltévedek, vagy nem találom a gépet ahova fel kell szállnom.
2015. aug. 26. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizart, hogy ne talad a gepet, minden ki van irva, bemondjak.

Ha annyira felt, vesd bele magad az angolba, gyakorold!

2015. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt mondtam neki :) köszi. csak arra voltam kíváncsi hogy ti is hülyeségnek találjátok e hogy elakarok menni vagy nem de megnyugodtam és köszönöm
2015. aug. 26. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen járatot nem is fogsz találni oda, mert nincs. Amúgy mond meg anyádnak, hogy ha nem is értik mit gagyogsz angolul (de miért ne értenék?), akkor felmutatod a jegyed (amire minden rá van írva) egy ottani dolgozónak és megkérded, hol szállsz be erre a gépre. Ha kell fogjon kézen és vezessen oda :)
2015. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen igen köszönöm
2015. aug. 26. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:
van egy ilyen szolgáltatás, hogy "unaccompanied minor" (kíséret nélküli kiskorú, UM-nek szokták rövidíteni), ez abból áll, hogy egy reptéri alkalmazott felkísér a gépre, ott a stewardess szemmel tart, leszálláskor átad a másik reptéri alkalmazottnak, átkísér a másik gépre, érkezéskor egy ugyanilyen alkalmazott elkísér az útlevélellenőrzésig, csomagfelvételig, majd az előre megadott felnőttig, aki vár Sydneyben. ha anyád nagyon stresszel, megrendelheti ezt a szolgáltatást. (van légitársaság, ahol 16 éveseknek még kötelező is, de ahol nem, ott is van rá lehetőség.)
2015. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oh. Ez is jó köszönöm. Már csak az a probléma hogy Apum is hazajött és ő nem enged :D úgyhogy nem túl valószínű hogy lesz belőle valami. De mindenki segítségét köszönöm
2015. aug. 27. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:

*Sidney

Bocsi,muszáj volt

2016. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már közelít, de helyesen Sydney ;)
2016. szept. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!