Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagy baj lenne ha így manipulá...

Nagy baj lenne ha így manipulálnám a szüleimet? Ha le bukok mi várható? 13\L

Figyelt kérdés

Szóval nem kelll itt rosszra gondolni.Nem arról van szó hogy akarok valamit és kijátszom a szüleimet.


Arról lenne szó hogy a szüleim nagyon régóta igérgetik hogy kevessebbet veszekszenek,de egyikük sem prórbálkozik és engem mar nagyon zavar ami évek óta megy.Arra gondoltam hogy reggel amikor nincs otthon senki megcsinálnak egy csomó mindent.Például segítek apumnak azt mondom anyu csinálta és ugyan ez fordítva.Engem már az sem érdekelne ha utána lustának tartanának de nem szeretem látni hogy veszekednek.Meg is birnám oldani mert van olyan hogy csak az egyikőjük van otthon és ez elég sűrű.


Szerintetek bajba kerülök ha lebukokok mégis?13\L


2015. aug. 31. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy,

de ezzel nem fogod a problémáikat megoldani.


Igen, előbb-utóbb úgyis lebuksz, és akkor majd azt fogják tudni, hogy egy imádni való gyerekük van. És ugyanúgy tovább fognak veszekedni.


Sajnos a szülők problémáját nem te fogod megoldani. Ha ők meg is akarják, akkor majd javul a helyzet, addig sajnos nem fog.

2015. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Semmire ne számíts. Az első nap után lebuksz! majd ők megoldják a saját problémáikat.

Nyugi, nem te leszel az első elvált szülők gyermeke. ;)

2015. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy le fogsz bukni, bajba ugyan nem kerülsz, hacsak nem tartják halálos bűnnek a hazugságot (esetedben inkább csak füllentés), de ezzel a problémát, a veszekedés okát nem fogod megoldani, nem fogod ezzel megszüntetni a veszekedéseket. Inkább üljetek le hármasban, mondd el nekik, hogy ez téged zavar, próbáljanak változtatni rajta. De ha évek óta ez megy, ne táplálj hiú reményeket, nem biztos, hogy meg tudják oldani a problémáikat.
2015. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Azonnal világos lenne az egyik szülő- és nem sokkal a másik szülő-számára is, hogy te csináltál meg mindent helyettük.

Ha így tenne a gyerekem azt hiszem azonnal rájönnék, mért csinálta. Elgondolkodnék rajta, nagyon kedves aranyos gesztusnak tartanám és talán arra serkentene, hogy én erőt vegyek magamon és valóban próbálkozzak.

Kikapni semmiképp nem kapnál:D Inkább-ha menthetetlen a helyzetük, akkor leülnének veled beszélgetni és világosan megmondanák, hogy értelmetlen az egész, mert ettől nem békülnek ki.

Szerintem nagyon aranyos ötlet. Talán megpróbálnám a helyedben, ha magamból indulok ki, mint szülő, elgondolkodtató, ha a gyerekem ilyet csinál.

2015. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem neked kell megoldanod a szüleid problémáját..amúgymeg teljesen normális h veszekszenek!Te sem leszel majd külöünb! Egy kapcsolat/házasság nem csak a jóból áll...
2015. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annyira szar látni, hogy a szülőknek mennyire nem tűnik fel mennyire mérgezik a gyerekük életét. Fogadni merek, ha valaki megkérdezné miért vannak még együtt, akkor azt mondanák, hogy "a gyerek miatt". Pfff
2015. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!