Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúnak lehet apakomplexusa?

Fiúnak lehet apakomplexusa?

Figyelt kérdés
Na igen, érdekes kérdés. Íme a háttérsztori: Előszőr azt hittem, hogy meleg vagyok, de rájöttem, hogy az nem az én világom, több okból is. Rájöttem, hogy ehelyett inkább görcsösen keresek egy mintát, egy térképet magamhoz. Egy igazi apát. Szeretettel, jogokkal, ELVÁRÁSOKKAL. Ez nagyon hiányzik nekem. Tizenhét éves kezelhetetlen kamaszfiú vagyok. Anyukámmal és nagymamámmal élek, no meg 9 éves tesómmal.

2015. aug. 31. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Ja, amúgy nem tudom ki az a Ranschburg Jenő, de Rejtő Jenő se rossz választás. :)

A Piszkos Fred a kapitány (-ból a kapitány) pl egy tök szimpatikus apa modell! :)

2015. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
....hát ... legalább is sok szempontból.
2015. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ő az:


[link]


A youtube-on fent van néhány előadása, közérthető és kifejezetten élvezetes, rendkívül jó humorérzéke volt.

2015. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazán szerencsés vagy, hogy meg tudod fogalmazni, mi is hiányzik,mire van szükséged.

Keress apamintát magadnak: menj mondjuk sportolni és találj egy klassz edzőt, vagy valami társas szabadidős tevékenységet csinálj bélyeggyűtőkör, vagy a természetjárók - ilyen helyeken is találhatsz apamintát.

Vagy a suliban.

2015. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi mindenkinek a válaszokat, jól jött hogy több nézőpontot ismerhettem meg. Sokat segítettetek!
2015. aug. 31. 22:32
 16/19 anonim ***** válasza:
10! Mik ezek a jellemvonások? Megosztanád velünk?
2015. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Van tapasztalatom, kíváncsi vagyok, mennyire kongruens a tiéddel.
2015. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
# 1/17 persze nyomjad azért is, tipikus homokozó bruhaha
2015. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nem feltétlen apa hiányod van hanem ideál hiányod

Majdnem mindenkinek vannak ideáljai

2015. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!