Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek tattot...

A szüleim nem engednek tattot pedig nagykorú vagyok. Mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!18 eves vagyok fiú.A szüleim nem engedik hogy tattot varrassak magamra,pesig már megtettem.Eleg diszkrét tetovalast csináltattam.A probléma,hogy anya mivel hívő így szerinte ez bűn a gonosztol van stb...a szüleim külön élnek. Apám szerintem leis szedni a golyoimat...mivel érveljek,hogy elfogadjak? Anya mondta ha tattom lesz mehetek amerre látok...segítséget kérnek szépen!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2015. szept. 3. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit részletesebben leírhattad volna. Mekkora a tetoválás, hol van, mit ábrázol? :)
2015. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Jogod van tetoválást csináltatni, ebben igazad van.

Akkor viszont beleszólhat, ha az ő pénzét használtad ehhez az akarata ellenére.

Egy tetoválás lehet elfogadható, jó dolog is, ha nem gusztustalan, közízlést sértő dolgot ábrázol, nem tetováltatod tele az egész testedet, és nem valami felesleges dolgot (például egy futókapcsolatod nevét) varratod magadra.

Valószínűleg anyukádat nem fogod tudni meggyőzni, még ha betartottad, amit fentebb leírtam és ezt elmondod neki, akkor sem, de ha ezeket tényleg betartod (saját pénzből valami normálisat), akkor nyugodtan tetolváltass.

2015. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Kettő pokerlapom van kettő dobokockával kicsit árnyékolt 3ds.A nagysága 13cm körül mozog.Már rajtam van de nemtudom mi tevo legyek.És a jobb lapockámon van.
2015. szept. 3. 21:33
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Takarható helyen van?
2015. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Jaj neharagudj, nem láttam. Szerintem az bőven eltakarható:)
2015. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
Ne tetováljál - egy olyan dolog, amit később megbánhatsz. Sok munkahelynél nem vesznek fel tetováltat. Nem kell marhabélyeg. A ruháddal , hajaddal is ki tudod fejezni azt a megjelenést, ami tetszik és az nem fixál le, azt ahogy változol változtathatod.
2015. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
bocs, én sem figyeltem - hát most már triko, mindig
2015. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha már készen van, akkor mi a kérdés? Le akarják nyesni rólad nagykéssel?
2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jah es a sajat penzembol van.A tatto mar rajtam van de aggodom a szuleim miatt akkoris nagyon.Nemfogom megbanni nekem ez egyedi es sajat jelentese van egy kellemetlen lepesemrol.Tudom oregedem majd stb...de ha nuncs tattom akkoris rancosodni fogok(bar remelem nem annyira :D)A helyesirasert elnezest de nemjok az ekezeteim sokszor.
2015. szept. 3. 21:44
 10/29 anonim ***** válasza:
45%
Szánalmas vagy. Ha voltál akkora vagány, hogy felvarrattad, akkor utána ne picsogj a neten, hogy mit csinálj...
2015. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!