Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek tattot...

A szüleim nem engednek tattot pedig nagykorú vagyok. Mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!18 eves vagyok fiú.A szüleim nem engedik hogy tattot varrassak magamra,pesig már megtettem.Eleg diszkrét tetovalast csináltattam.A probléma,hogy anya mivel hívő így szerinte ez bűn a gonosztol van stb...a szüleim külön élnek. Apám szerintem leis szedni a golyoimat...mivel érveljek,hogy elfogadjak? Anya mondta ha tattom lesz mehetek amerre látok...segítséget kérnek szépen!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2015. szept. 3. 21:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Legalább írnád helyesen. Angolul tattoo, magyarul tetoválást.


Most már mindegy, takargasd. Amúgy ezzel a hozáállással tényleg csak nagykorú vagy, felnőtt nem.

2015. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Rohadtul birom hogy a magyar emberek csak kritizalni tudnak segiteni abszolut de nem.Ha ennyire erdekel hogy irom le azt h tattoo akkor huzzatok magyar tanarnak.Nem ez a fo problemam...a tobbiek akik normalisak azoknak koszonom :)
2015. szept. 5. 14:57
 23/29 anonim ***** válasza:
38%
Ne pattogj, hanem szállj magadba, és főleg ne szidd a magyarokat, rasszista bunkó!
2015. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

De megis milyen segitseget varsz? A legjobb ha leszedeted. Vagy menj vissza az idoben es mondd meg magadnak, hogy nen csinaljon ilyen hulyeseget! Ez eleg jo tanacs?


Mar rajtad van, minek csinaltattad? Nem volt annyi eszed, hogy belegondolj, hogy szuleid nem fognak orulni??? Nem is ertem, ha mindig is tudtad, hogy ellenzik, minek csinaltattad???

2015. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szüleidnek a forró tűvel kiszurkált "Szeretlek Böske" tetoválások jutnak eszébe, ha meghallják, hogy tetoválás szót? Érvelj azzal, hogy nagyon szerettél volna egyet, olyan helyen van, ami takarható, és semmi hátrányod nem lesz belőle később, ha csak nem fürdőgatya modellnek készülsz.
2015. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez a tatto szó marhára zavaró, mi tetkónak mondjuk a tetoválást szlengesen. Na mindegy, kötekedés off.


Azért 18 évesen már elég nagy vagy. Sőt, felnőtt ember, meg hát már majdnem férfi. Nem értem ezt a takargatós dolgot: saját testedre varrattál a saját pénzedből egy olyan jelképet, ami fontos számodra. Hát ebben az esetben a leghelyesebben azt teszed, ha férfi leszel, és vállalod a dolgot, és megmutatod nekik a tetoválást. Még magyarázkodnod sem kell, te akartad, a te pénzedből volt, a te testedről van szó, és ennyi.

Lehet, hogy mérgesek lesznek, vagy csodálkozni fognak. És? Idővel úgyis meg fogják szokni. Emiatt meg úgysem fognak téged kihajítani az utcára.

Ha meg vallási dolgokkal jönnek, megmondhatod, hogy nagyon sok kultúrában már az ősidők óta léteznek tetoválások, és vannak olyanok is, melyek kultikus szimbólumokat ábrázolnak. Még Széchenyinek és Kossuthnak is volt, és ők híres és nagyra tartott emberek (forrás: [link] )

Ha pedig ez sem elég meggyőző, akkor itt van néhány cikk, amiből mindenkinek világosnak kell, hogy legyen, milyen hagyománya is van a tetoválásnak:

[link]

[link]

[link]


Még mindig úgy gondolod, hogy rejtegetni kéne a tetkót?

2015. szept. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Te tested, te pénzed, csinálj amit akarsz.Ha meg már megvan, nem sok mindent tehetsz.
2015. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ászkalap,ha ahhoz nagy vagy hogy varrass, akkor ahhoz is nagy vagy hogy a szüleidet átdpbd a palánkon a kajli szövegeddel!
2015. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szülők azért idegesek mert a purgyé 18n éves koráig nem volt képes megjegyezni, hogy kell írni a "tetoválás" szót?
2015. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!