Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek tattot...

A szüleim nem engednek tattot pedig nagykorú vagyok. Mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!18 eves vagyok fiú.A szüleim nem engedik hogy tattot varrassak magamra,pesig már megtettem.Eleg diszkrét tetovalast csináltattam.A probléma,hogy anya mivel hívő így szerinte ez bűn a gonosztol van stb...a szüleim külön élnek. Apám szerintem leis szedni a golyoimat...mivel érveljek,hogy elfogadjak? Anya mondta ha tattom lesz mehetek amerre látok...segítséget kérnek szépen!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2015. szept. 3. 21:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ha hasznosat nemtudsz irni akkor ne itt gyarapitsd valaszaid szamat.Ez van segitseget kerek elvileg itt feltehetem kerdeseim es panaszaim.Rajtam van akkor is valahogy a szuloknek be kell adni balamit es fogslmam sincs mit tegyek.
2015. szept. 3. 21:52
 12/29 anonim ***** válasza:
61%

Hát, szánalmasnak szerintem az a szülő szánalmas, aki bele akar szólni a nagykorú gyereke hasonló dolgaiba.


Kérdező, szerintem mondd el, és kész. Akkor lesz valami, amire megint lehet majd reagálni...

2015. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok. Nem tudom miért lettem lepontozva... Arra lettem volna kíváncsi, hogy olyan helyen van-e ami eltakarható. Ráadásul ha kicsi akkor talán mégsem olyan nagy gond a szülőknek... Munkahelyen több helyen kikötés, hogy ne legyen látható helyen... igazán nem értem miért írtam rosszat, de mindegy... további szép estét...
2015. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

En nem pontoztalak le :)

Hat igen nemszep dolog de sajnos tenyleg 10 evesnek kezelnek..

A munkahelyem ami lesz ott engedelyezett de elis van takarva szoval nem oszt szoroz a jovomben:)

2015. szept. 3. 22:40
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Most akkor mindig is tudtad, hogy a szuleid ellenzik a tetovalast de csakazert is csinaltattal egyet es most azt kerded mit csinalj? Takard el. Sosem szabad, hogy meglassak.


Amugy ha mar angolosan akarod leirni azt a franya szot, hogy tetovalas, akkor legalabb helyesen, tattoo-nak irnad mert ez igy eleg gaz, hogy tatto.

2015. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Argloss ***** válasza:
63%

Én a helyedben csak akkor mondanám el, ha már különálló életet élek. Ha ennyire ellenzik a dolgot akár utcára is rakhatnak, teljesen mindegy mennyire hithű módon vallásosak. Ha külön élsz akkor már jóval erősebb pozícióból védheted az álláspontodat.

Oh, és a helyesírásod nem az ékezetek hiánya miatt pocsék...

2015. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
Mond meg anyádnak hogy a válás nagyobb bűn mint a tetoválás...
2015. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
38%

Azt a nagykorúját :) Besza...ahhoz nagykorú, hogy varrassa magát, ahhoz meg nem elég tökös, hogy az anyjának megmondja.


Gyerek vagy még, hiába 18. Ha igazán felnőtt lennél, akkor:

verzió_1: megcsináltatod és kussolsz, takarod

verzió_2: megmutatod és vállalod a balhét.


Most mitől félsz? Hogy kivág anyud a lakásból? Nagy fiú vagy nem? Vagy annyira mégsem?

2015. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#18, azért nem feltétlenül van igazad, én is félnék talán a konfliktustól magától... na nem attól, hogy én mit kapok, hanem attól, ha éppen nem működik 100%-osan az önuralmam a válaszolásban, akkor mi történik...
2015. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Kedves kb mindenki..egyreszt szar a billentyum..de nem is a helyesiras itt a lenyeg..a masik pedig hogy MOST IS takargatom..es igen van mitol fosnom ugyanis most vagyok vegzos semmi jovedelmem sincs hova a szarba mennek?Utcan valahogy nincs kedvem lakni latva a sok szegeny embert akik az utcan elnek eleg baj nem akarok arra a sorsra jutni.A kerdest tegnap tettem fel ma is gondolkozom eleg gaz.Anya ma ert haza a munkahelyerol es poloba kell egesznap szaladgalnom amikor ilyen joidoben mindig anelkul voltam.Kerek meg kommenteket tanacsokat es koszonom az eddigieket.Bevallom voltak jofej emberek akik megnyugtattak picit a sors segitse oket :)
2015. szept. 5. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!