Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar apám drága telefont...

Miért akar apám drága telefont venni nekem? 13L

Figyelt kérdés
Én nem akarok telefont mer minek!?Engem nem érdekelnek az ilyen dolgok mint a kortársaim.Én szerintem semmi értelme.Jobban örülnék annak ha kevesebbet menne az agyamra és nem lenne részeg annyira sűrűn.De tényleg miért,mi értelme van!?
2015. szept. 5. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Kompenzálni akar...
2015. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Akkr beszelj ossze valamelyik okostelefonert rinyalo kerdezovel itt es add neki oda.
2015. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
örülj hogy kapsz telefont. ha megkaptad és még mindig nem kell add el az eggyik osztálytársadnak és abból a pénzből azsz vehetsz amit akarsz
2015. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
telefonom az van.meg minek örüljek ezen?utána úgyis jön hogy ő bezzeg mennyi mindent megenged.
2015. szept. 5. 19:23
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezért. Hogy utána elmondhassa, hogy ő mennyire szuper apa.

Holott pont, hogy egy nagy nullát ér. Figyelembe se veszi, hogy neked mire van szükséged, és így próbálja magát tisztára mosni, amiért igazából ő csak egy apának alkalmatlan alkesz.

2015. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából én szeretnék telefont csak nem így.Nekem nem kell ha a seggem alá tolják a dolgokat. Meg ismerem annyira hogy mit fog mondani utána ha komolyan gondolta.Máskor is mondott ilyesmit de soha nem tartotta be..
2015. szept. 5. 19:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor mond meg neki. Ne drága telefont adjon ajándékba, hanem használható apát. A telefon tart két-három évig. Egy 13 évesnek még legalább húsz évig szüksége van szülőkre.

Lehet, nagyot fog nézni, az is lehet, pofonver. De akkor is neked van igazad. És az igazság egy nagyon furcsa dolog, mert semmivel sem helyettesíthető!

2015. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
55%
De aranyos vagy :D
2015. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Holott pont, hogy egy nagy nullát ér."


Azért már ez is inkább egy tinifilmekből lekapott bunkó közhely, mint igazság : gondol valaki pl. ilyenkor arra, h. a szülőnek mennyi munkaórájába került (esetlegesen egy olyan munkakörben, amit utál csinálni, de muszáj), hogy megvehesse azt a telefont?

Tett valamit így a gyerekéért? : Igen.

Akkor mégsem OLYAN VELEJÉIG rossz szülő.

2015. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen utolsó nem rossz főleg h tavaly karácsonykor lekutyázott engem és rosszabbakat is mondott.
2015. szept. 5. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!