Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar apám drága telefont...

Miért akar apám drága telefont venni nekem? 13L

Figyelt kérdés
Én nem akarok telefont mer minek!?Engem nem érdekelnek az ilyen dolgok mint a kortársaim.Én szerintem semmi értelme.Jobban örülnék annak ha kevesebbet menne az agyamra és nem lenne részeg annyira sűrűn.De tényleg miért,mi értelme van!?
2015. szept. 5. 19:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
vagyis hát nem utálom meg nem rossz csak nem állhatom ki amikor részeg vagy bunko.
2015. szept. 5. 21:04
 12/15 anonim ***** válasza:

9-es, attól, mert drága cuccokat vesz a gyerekének, lehet egy nagy sggfej.


Én pl. rhadtul nem értékeltem, mikor apám pénzt adott nekem, mert amúgy szrt a fejemre, és egy hónapban ha 10 percet beszélgettünk, már boldog voltam.

2015. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem simán elfogadhatod a telefont.

Ugyanis attól, hogy esetleg nem kapod meg, sajnos ő még nem fog máshogy viselkedni. Ha visszautasítod, akkor hálátlan leszel, mert nem kellett, amit adni akart. Akkor meg akár lehet is egy jobb telefonod. Az apukád olyan, amilyen, megváltoztatni ezzel úgysem fogod. Tudom, nehéz ezt 13 évesen hallani, és valószínűleg nem fogod elfogadni, de ettől még sajnos így van.

2015. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A részegség meg a bunkóság sajnos sokszor járnak együtt, ha iszik az ember, képtelen fékezni magát. Megkérdezhetem, hogy milyen sokszor iszik?

Amúgy pedig ez, hogy meg akar venni neked egy ilyen drága cuccot, lehet azért van, mert neki nehéz élete volt, lehet most is nehéz élete van, csak ezért gondolja azt, hogy ha a gyerekének mindent megad, akkor te jól élhetsz. Nem tudom, milyen körülmények között éltek, apukád hogy élt, ez csak egy felvetés volt.

Az is lehet, hogy lelkiismeret furdalása van, és azért akar mindenáron telefont neked. Nem egy embernél van, hogy anyagi dolgokkal akar kompenzálni rossz cselekedeteket, miközben saját maga nem tud változni, és nem veszi figyelembe, hogy vannak dolgok, amiket nem így kell megoldani. Ilyenkor persze a másikra való odafigyelés, a lelki dolgok kibeszélése (mondjuk így), elmarad, és az anyagi javak kerülnek előtérbe.

2015. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
amikor apu gyerek volt 3an voltak testvérek.de ő csak pozítív dolgokat messélt azokról az időkről.amúgy csak időközönként iszik,van amikor pár napig tart van amikor egy hónapig.mikor hogy.de amikot nem részeg akkor egész jó apa.de megtudom érteni,mind 2 szülője meghalt.azthiszem onnantól kezdődött...
2015. szept. 6. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!