Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Észrevettem, hogy a lányom...

Észrevettem, hogy a lányom (12) ismeretlen férfiakkal levelezik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy gyerekem van, ilyenkor mit tegyek. A szexről beszéltek és szexchateltek is... Szégyenitsem meg? A férfiaknak ( volt 29 éves is) azt mondta 18 éves...

2015. júl. 23. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

A legtöbb kamaszgyerek csinál ilyet.

Nézz rá, hogy ne legyen baja, de amíg csak chatel, addig nem lesz baja.

2015. júl. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Beszeld meg vele ha nem hasznal szidd le ha az se hasznal amikos nem figyel mond meg a pasiknak az igazat ha uj fiokot csinal tilts le a gepen minden ilyen oldalt!
2015. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Elég nagy baj, ha a megszégyenítés akár csak megfordul a fejedben. Figyelj oda rá, esetleg óvatosan beszélgess vele netkultúráról, a chatelés veszélyeiről, az adatvédelemről, hogy tényleg ne legyen gond. Kissé korán kezdte felfedezni a dolgokat, de ha nekitámadsz, egy életre letörheted az érdeklődését. Okosan!
2015. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
én meghivnám magunkhoz ezt az -uriembert- vagy ezeket. ahol a rendorok várnának rájuk....
2015. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. júl. 23. 16:03
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele, hívd fel a figyelmét a veszélyekre. Az ilyen kislányokra sokan vadásznak, erről tudnia kell. Ne szégyenlősködj, inkább tudjon meg többet, mint nem eleget.
2015. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
#4, oszt miért is? Mert szexről leveleztek?
2015. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként Kérdező, semmi különös... ahogy itt többen is javasolták már, beszélgess el a lányoddal az internetes kommunikációban rejlő veszély-lehetőségekről, és a személyes adatai védelmének fontosságáról...
2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
12 évesen én is ugyanezt csináltam. Ebben a korban megkezdődik a szexuális érdeklődés, kinyílik a világ egy kicsit mindenki számára, ez teljesen normális, amíg tudja hol vannak a határai (tehát nem ad ki személyes adatokat, nem küld esetleg olyan képet, amivel vissza lehetne élni stb.) de ezekre neked is fel kell hívnod a figyelmét, és akkor nem lesz baj, ne aggódj.
2015. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
AZt csináld amit Te látsz jónak, azob kívűl hogy megbántod, mert akkor nem csak irogat hanem majd találkozik is velük :)
2015. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!