Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen felnőtt lesz abból a...

Milyen felnőtt lesz abból a tiniből akitől túl nagy a külsőre fektetett hangsúly?

Figyelt kérdés
Amikor a szülő azt várja el a gyerektől hogy TÖKÉLETES legyen. Es tolerálja neki a mű dolgokat(szoli,műszempilla stb)és ha elhízik vagy bármi jól leszidja!
2015. szept. 8. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek jellemétől függ. Van ilyen osztálytársam, ő nem bírja az anyja hozzáállását. Amúgy is tökéletesen néz ki (nemzetközi szinten táncol → perfect alak, és az arca is nagyon szép), de az anyja közölte, hogy nem hagyhat ki edést, mert ha az arca nem szép, a teste legyen jó - WTF?!?!?! Ő ezen csak háborog, de nem plázacica, meg mittudomén. Normális. De van erős ellenpélda is.
2015. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg olyan felnőtt, aki képtelen lesz egy értelmes mondatot megfogalmazni. Merthogy már tiniként se megy neki. De legalább szépen lesz buta.
2015. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Erősen ellene vagyok ezeknek a műdolgoknak (szerintem pont nem a tökéletességet jelentik), de nem értem, miért hiszik azt, hogy aki befekszik a szoliba, az törvényszerűen buta?
2015. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert akik ezt állítják azok is buták (:
2015. szept. 8. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem azért buta, mert befekszik a szoliba, hanem azért, mert láthatóan képtelen a saját anyanyelvét helyénvaló módon használni, nem ismeri a központozást, és gőze sincs arról, hogy is kéne értelmesen összerakni egy mondatot. Na most ezt általános iskola alsó tagozatára már elérik a gyerekek. Szóval van mit behozni. Hajrá.
2015. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megmondani, szerintem változó. Tinikorban szerintem a lányok 60-70%-a sajnos olyan, akinek az első a drága ruhák, a szoli, stb. - 20 éve voltam tini, de már akkor is így volt az osztályomban.


Ennek ellenére harmincas korunkra a töredékük maradt csak ilyen felszínes, a többségből normális felnőtt lett.

2015. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De semmi baj azzal, aki törődik a külsejével. Nem jobb ember az, akinek csimbókokban lóg a haja. Normális embert érdekli, hogy tetsszen neki, amit lát, amikor tükörbe néz.
2015. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Milyen felnőtt? Hiú és sekélyes.
2015. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
minden tini hasonló, ez a párválasztás kora, minenki kinövi
2015. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi baj, ha valaki nagy hangsúlyt fektet a külsőre. Ha mellette normális is, akkor normális + igényes lesz. Ha nem normális, akkor legalább igényes. Jobb 2/2 vagy 2/1, mint a 2/0.


Egyébként a műszempilla teljesen felesleges.

2015. szept. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!