Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz, ha felnőtt ember létemre...

Gáz, ha felnőtt ember létemre a szüleim minden hónapban adnak nekem pénz?

Figyelt kérdés

Dolgozom, külön élek tőlük, mégis minden hónapban utalnak nekem 50 000 forintot. Már mondtam, hogy nincs szükség rá, így is rengeteget segítettek már, de mindig csak leintenek, hogy ugyan már, annyi pénzből amennyit én keresek (100 000 Ft) nem lehet megélni, úgyhogy fogadjam csak el. Szerintetek ez gáz? Ti elfogadnátok a pénzt?

24/L


2015. szept. 3. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Így, ahogy leírtad, nem gáz.
2015. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Anyám 48 éves, abszolút nem tud bánni a pénzzel, pedig összesen kb 200.000 Ft jövedelme van, abból ketten élnek tesómmal, hónap végén pedig mindig hozzám vagy a mamához megy 20000 Ftokat kéregetni.... Na az gáz. De amit te leírtál, az egyáltalán nem :)
2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg úgy érzed nincs szükséged rá kezdd el gyűjteni. Igy ha valamilyen komolyabb dolgot szeretnél lesz rá egy alapod. Igy nekik is jó, mert elfogadod tőlük amit szívesen adnak és vsz. tényleg rosszul esne nekik, ha visszautasítanád. Ugyanakkor Te sem érzed rosszul magad, mert tudod, hogy nem vagy rájuk szorulva a mindennapokban.


Szerintem szívesen adják a dolgozó lányuknak. Egyfajta örömmel, hogy segítsenek valakit aki megérdemli. Nem látom én se gáznak.

2015. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy gáz, a szülők, ha megtehetik, adnak a gyerekeiknek. Én 30 éves vagyok, mégis, apukám sosem engedi, hogy én fizessek, ha együtt megyünk valahova, legyen az bolt, étterem, mozi, bármi. (Sokat járunk közösen családdal.)
2015. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem gaz :)
2015. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
96%

ha nekik ez abszolút nem okoz gondot, nem gáz.

más kérdés, hogy az önbecslésednek ez nem tesz jót, és ebben tökéletesen igazad van, mert valamilyen szinten az önállóságodat sértik.

2015. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Remélem én is leszek olyan anyagi helyzetben, hogy a felnőtt fiamat támogassam majd.

Egyáltalán nem gáz. A lányuk vagy. Kit támogassanak, ha nem téged?


Szerintem is jó ötlet elkezdeni összegyűjteni, és esetleg kocsira házra jó lesz majd.

Vagy a gyerekre.

2015. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
90%
Örülj neki ;)
2015. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem sem gáz. De tuti lesznek akik azt mondják majd (ők az irigyek) :)
2015. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem magánügy és nem gáz.
2015. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!