Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyáméknak h a suliban osztályfőnökit kaptam mert rajta kaptak h haverral cigizünk? :/

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 14:08
1 2 3
 11/28 xyasdd ***** válasza:
32%
jo kérdés viszont hogy a szülök maguk hogy viszonyulnak a dohányzáshoz. Mert ha elitélik a dohányzást, akkor mellette nem árt megigérni hogy többé nem lessz ilyen.Ha dohányoznak akkor lehet még az osztályfönököt fogják szidni ezért.
2015. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell emiatt görcsölnöd, egyszer minden szülő kiprobálta a cigarettát, senki se volt minta gyerek, hidd csak el! :D Meg fognak érteni! :D
2015. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
17%
Anya, mondok neked valamit. De csak hamegigéred h nem szidsz le. Nem foglak kisszivem. Oké akkor ezésez történt....
2015. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
16%
Iskolas korban meg az ehhez hasonlo problemak oriasi gondnak tunnek, hihetetlen mennyit valtozik az ember ahogy felno. En aterzem, hogy neked ez most nagy baj, suliban meg ilyenek vannak, meg felnek amikor rossz jegyet kapnak, de hidd el, egy kis dohanyzas nem a vilagvege :) Persze, nem kellet volna, hiszen tilos, nem engedik szuleid sem, gondolom de nem fognak agyonverni sem erte (nagyon remelem!!!). Elejuk allsz es elmondod, hogy van egy-ket "meno gyerek" a suliban akik neha olyanokra akarnak ravenni ami nem helyes, most is ez tortent, nem hittek el, hogy meg mered tenni, Te megtetted, pont akkor jott ki az egyik tanar, bumm, meglatott, irany az igazgato. Egyszeri, alkalom volt, le sem tudozted, nem is izlett amugy sem...soha tobbet nem is akarod tobbe ezt tenni....ha ezt a meset eloadod, nem leszek olyan mergesek!
2015. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Bocs kihagy az agyam xd anyám is és apám rendszeresen cigizik + a nővérem is.
2015. szept. 11. 14:46
 16/28 anonim ***** válasza:
49%

Hát én úgy jelentettem be, hogy terhes vagyok.

Anyukám kitért a hitéből, na ez után kijelentettem, hogy csak vicc volt, igazából csak ofőit kaptam.

2015. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az igen utolsó az egy kicsit erős kártya volt. xD
2015. szept. 11. 14:58
 18/28 anonim ***** válasza:
38%
Csak mondd el neki..ilyenkor az őszinteség a legjobb.amikor elmondtam anyámnak,hogy cigizek értékelte,hogy őszinte vagyok és bizalmas hozzá.
2015. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%

Mi,én és a férjem sohasem probáltuk ki a cigarettát,pedig már van gyerekünk,úgyhogy az nem igaz,hogy minden szülő

kiprobálta a cigarettát 18 éves kor alatt és azóta sem probáltuk ki,de a férjem még a cigi füstöt is utálja,ha

nyitva az ablakunk és bejön az ablakon a füst mert általában

alatta szoktak cigizni,na akkor elkezd kiabálni jó hangosan,

hogy meghallják akik cigiznek,én nem szoktam szólni,pedig

engem is zavar a füst.

2015. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
anya az ugy volt, hogy a haver cigizett én takrtam, észrevette az osztályfőnök majd a haver a cigit a kezembenyomta a cigit és kaptam osztályfőnökit mert az hitte, hoigy én cigiztem pedig az a haver volt aki az osztályfönökit
2015. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!