Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogy mondjam el...

Szerintetek hogy mondjam el anyáméknak h a suliban osztályfőnökit kaptam mert rajta kaptak h haverral cigizünk? :/

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 14:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen, kicsit erős volt, kaptam is egy maflást, de kihagyhatatlan volt!

(apám köhögéssel próbálta rejtegetni a röhögést. Tőle örököltem.)

Közben persze felnőttem, és már csak a férjemet szivatom néha.

(Amúgy ne cigizz. egy pokol lerakni!)

2015. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem írtad, hogy a szüleid tudják-e, hogy cigizel. Ha igen, akkor azért kicsit könnyebb lehet az ügy, de ha nem, akkor is el kéne mondanom az igazat szerintem. ;)


Amúgy én is elmúltam már 30, ráadásul férfi vagyok, mégse próbáltam soha. És még csak azt sem érzem, hogy emiatt hátrány ért volna a suliban, vagy kiközösítettek volna, vagy hasonló.

2015. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%

Jobb, ha elmondod. Ha nem ofő lenne a dologban, azt mondanám, jobb, ha nem tudja, de inkább te mondd meg neki, mint hogy szülőin, fogadóórán kezdjen el erről panaszkodni ofőd, anyád meg pislogjon, mint hal a szatyorban, mert nem tudott sem arról, hogy a pici fia/lánya cigizik, meg arról sem, hogy intőt kapott... és ez nemcsak azért ciki, mert anyukád megtudja, de az ofőd is még jobban fog rád pikkelni, ha kiderül, hogy sumákolsz otthon.


Amúgy meg ha elég nagyfiú/lány vagy cigizéshez, akkor ahhoz is legyél felnőtt, hogy felvállald a következményeket.

2015. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
Kapsz egy pár pofont és már túl is vagy rajta...
2015. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? A szüleid általában hogy reagálják le az ilyen helyzeteket? Hogy viszonyulnak hozzád a dohányzással kapcsolatban?
2015. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nem lett belőle semmi.
2015. szept. 11. 21:33
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha ahhoz elég nagy voltál, hogy cigizz, ahhoz is legyél elég nagy, hod eléjük állsz, és őszintén eldalolod, ahogy történt.
2015. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ez pitsa! Én mindig azért kaptam osztályfőnökit, mert loptam, de volt olyan is, aki a folyosón kiverte a farkát a többiek előtt, azt azért keményebb volt elmondani. Adj egy cigit: https://www.youtube.com/watch?v=BR9D5Q0dvkY

Amikor faterék mentek a skálába, kérdezték mit hozzanak, én egy doboz szofit kértem, így tudták meg. Skála: https://www.youtube.com/watch?v=m-mYuVEEJ6g

2015. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!