Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a szüleim...

Mit tegyek, ha a szüleim veszekednek?

Figyelt kérdés
A szüleim, ebben a hónapban màr harmadszorra vesztek össze, az miatt, mert apukám egyik régi barátja, megcsalta a feleségét. Erről a megcsalásról azt kell tudni, hogy anyukám unokatestvérének a felesége szó szerint egy szajha. Nos, ez a szajha, körülbelül egy éve, összejött apukám barátjával. Mindkettőnek van két gyereke. Eddig ezt titokban tartották, csak pár ember tudott róla. Pár napja, viszont elszöktek, azt hiszem Németországba. Mind a ketten felhívták a párukat és elmesélték nekik a történetüket. A vicc, az az, hogy pár nap múlva, mind a ketten visszamentek a párjukhoz, úgy mintha misem történt volna. Aztán pár nappal ezelőtt, apukám barátjának a felesége, írt egy üzenetet apukámnak, hogy az Ő hibája miatt történt ez az egész. A legnagyobb az, hogy mi nem élünk Magyarországon, fokozzuk Amerikában élünk. Eleve, apukám nem olyan, hogy beleszólna ilyen fontos dolgokba, szóval ez mindenképp kizárt, meg azért ismerem aput, tudom hogy Ő nem olyan, hogy bátorítaná a barátját, hogy csalja meg a feleségét. A lényeg az, hogy ma reggel apu elmondta anyunak, hogy mit írt a baràtja felesége Neki. Anyu felkapta a vizet, hogy már elege van mindenkiből, stb, stb, majd átment a szomszédban élő lánytestvéréhez. Anyu csak egy fél óra múlva jött vissza és újra összekaptak apuval. Ez már nem az első eset, sajnos. Eddig minden rendben volt, boldogan éltünk, de amióta ez az óminózus eset megtörtént, azóta veszekednek. Most azon töröm a fejem, hogy én is írok apu barátjának vagy a feleségének, hogy hagyanak minket békén, mert nem szeretném hogy rosszba legyenek a szüleim és hogy ne hibáztassanak másokat, először inkább nézzenek méllyen magukba, hogy vajon ez a dolog miért történt meg. De nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e. Segítenégek nekem? Írnátok pár tanácsot nekem? 13/L

2015. szept. 12. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

?

Nektek onnan Amerikabol mi a kozotok ahhoz, hogy ok Europaban hogyan keverik a szart? De egyaltalan, minek veszekednek ilyenen a szuleid? Nincs nekik eletuk?


kamu

2015. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hàt ez az, hogy fogalmam sincs, hogy mi közünk van hozzájuk!

Aha... Ha kamu lenne, nem fordultam volna a hozzád hasonló emberekhez. Tudod, igenis léteznek ilyen problémák. De ha nem hiszed el, akkor nem. Örülök hogy nálatok minden rendben van.

2015. szept. 12. 19:05
 3/5 A kérdező kommentje:
A màsik meg az, hogy azért veszekednek a szüleim, mert anyámbak elege van abból, hogy még úgyis belekeverik az embert, hogy nem is él velük egy kontinensen.
2015. szept. 12. 19:07
 4/5 anonim válasza:

semmit nem tehetsz, amikor valaki veszekszik azt nem birod megvaltoztatni.

Legjobb ha nem avatkozol bele.


Ok felnotek, majd elrendezik

2015. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a normális választ.
2015. szept. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!