Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól át lettem verve. Hogy...

Jól át lettem verve. Hogy kezeljek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A 15 éves fiam este 6-kor átment a haverjához, és 9-re fog hazaérni. Kb. Fél órája észrevettem az íróasztalán az ellenőrzőjét, és kíváncsi voltam, hogy kapott-e már idén valamilyen jegyet ezért megnéztem. Nem volt egy jegy se beírva, Feltételezem nem kapott. Hátralapoztam az értesítésekhez. 2 osztályfőnöki figyelmeztetés volt beírva, egy iskolai tárgy megrongálásáért, egy meg dohányzásért. Ez magába is nagy sokk volt, de ezután jött a lényeg, mindkét figyelmeztető alá volt írva a nevemben. Tehát nem simán eltitkolta, hanem még aláírást is hamisított.


Nagyon meglepődtem, eddig se volt az a jófiú, de most túllépte a határait. Mit csináljak, ha hazaér? Támadjam le, vagy várjak míg ő vallja be? Mivel büntessem meg? Hogy viszonyuljak a helyzethez? Ti mit csinálnátok a helyemben? Válaszokat légyszíves! :(


2015. szept. 12. 20:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
19: Egyetértek. Az enyémeknek is mondogatom, hogy bármekkora hülyeséget is csinálnak inkább mondják meg azonnal, mert a legrosszabb esetben is legfeljebb csak kiakadok és lesz egy kisebb büntetés, de ha sunnyognak és kiderül, elveszítem a bizalmam, akkor azt nem fogják tudni könnyen rendbe hozni.
2015. szept. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Na mi lett a vége?
2015. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, várjuk a fejleményeket :)
2015. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%

én is voltam hasonló szituban amikor gimis voltam...

Ha most hatalmas balhét csapsz, akkor legközelebb se valószínű hogy elmondja majd. és kb hetekig meg lesz sértődve (vagyis én így voltam)

Tehát én nyugodt, de! nagyonnagyon határozott hangnemben beszélgetnék el vele. meg lehet az osztályfőnökkel is, hogy ha legközelebb baj lesz vele akkor hívjon fel.

2015. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem helyes, hogy hamisított, de oka van annak, hogy nem meri elmondani neked a gondokat. El kéne gondolkodnod ezen..

"észrevettem az íróasztalán az ellenőrzőjét, és kíváncsi voltam, hogy kapott-e már idén valamilyen jegyet ezért megnéztem" Ti nem szoktatok beszélgetni? Nem szoktál érdeklődni nap végén, hogy mi minden történt a gyerekeddel?

2015. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!