Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogy reagálnátok...

Szülők, ti hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a 20 éves gyereketek elmondaná,hogy lassan több mint 1 hónapja szenved depresszió szerű tünetektől,valamint öngyilkossági tervei vannak,és volt amikor meg is akarta tenni.Csak félt segítséget kérni mert nem bízott bennetek,meg félt hogy nem hinnétek neki.Ti hogy reagálnátok ? Én el akarom mondani a szüleimnek csak tartok hogy azért pofont kapok,mert meg akartam magam mérgezni,meg tartok attól hogy nem hisznek nekem és nincs bátorságom segítséget kérni.
2015. szept. 13. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

vannak kiváló lelkisegély vonalak, de jó, ha a szüleid tudnak róla. nem fognak felpofozni, ha mégis, gyanítom, hogy ők is tehetnek róla, hogy depressziós lettél.

próbáld megkeresni az okot, és felszámolni. talán akkor a rossz érzések is eltűnnek.

2015. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oh, hát én anyaként azt mondom, hogy én megértö lennék, és mindenképpen 100%-s segítséget adnék.

De, hogy a szüleid mit szolnának azt én nem tudom. De ha el sem mondod nem fogod megtudni.


De nem csak a szüleidhez fordulhatsz. Rengeteg szervezet van akik ezzel foglalkoznak.

[link]

2015. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, nem 12...

Ha ilyen rossz a kapcsolatod a szüleiddel, akkor majd csak azután beszélj velük, hogy elmentél egy pszichológushoz.

2015. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20 évesen még mindig itt tartani a fejlödésben... én is megpofoználak

keres barátokat és éld az életed, vagy ne csak tervezges meg sajnáltasd magad

2015. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!