Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek anyámmal? Szerintet...

Mit tegyek anyámmal? Szerintetek normális ahogy bánik velem?

Figyelt kérdés
Hát nagyon durva ahogy nevelni próbál. 16 éves fiú vagyok, kevesebb mint 4 hónap múlva 17 leszek. Van egy barátnőm, aki kevesebb mint 1 hónap múlva lesz 16. Nem sokára 3 hónapja vagyunk együtt, már rég bemutattam szüleimnek meg ő is övéinek, és már sokat voltunk egymásnál. Múlt hét pénteken szerettünk volna együtt aludni, szülei simán megengedték hogy náluk aludjak, kedvesek a szülei, főleg muterja , nagyon aranyos nő. Erre én anyám meg megtultja hogy együtt aludjunk!!!!! Azt se engedi hogy ő aludjon nálunk. Megkérdeztem hogy ez most miért jó, azt mondja hogy még fiatal vagyok, kiskorú, amíg nem vagyok 18 ne is gondoljak ilyenekre. Uramisten!!!!!!! De most nem értem este mit tudnánk csinálni amit nappal nem???!!! Most ha mi b4szni akarunk ugyanúgy megtehetjük nappal is... a másik meg hogy ma gépen játszottam a dead triggerrel, egy lövöldözős játék, ő meg odajön és elkezdi te most embereket ölsz? Mutasd csak mivel játszol! Mondom neki ez modt komoly? Most komolyan megtiltod egy mindjárt 17 éves gyereknek hogy lövöldözős játékokkal játszon? És azt mondja hogy csak aggódok.... te jó ég ki kellett lépnem és megvárni hogy elmenjen hogy folytathassam. Nem csak ez a 2 ilyen dolog van, rengetegszer be tud égetni mások előtt is. Nagyon nem érzem vele jól magam, nagyon nem!!!!! Apával el vannak válva, de apához nem költözhetek mert tanyán lakik és érdekes lenne a bejárás így a városba. Nem bírom már mellette!!!!!! Egyébként nem lennék csúnya fiú, jól is öltözködök, nem vagyok papucs se, de így hogy ilyen anyám van hát így csoda hogy van barátnőm, még jó hogy őt nem érdekli hogy anyám úgy kezel mint egy 7 évest, exem még úgy egy szűk éve nálunk aludt anyám meg megmondta hogy nem alhatunk egy ágyban, ő fent az emeleten, én lent a földszinten. Hát ez qrva égő volt a pofámról lesült a bőr!!!!! 1 hónap múlva dobott is a csaj és megmondta a szemembe hogy egy anyuci pici fia vagyok!!!! Annyira szégyelem anyámat. Lányok előtt is úgy le tud járatni hogy kedvem lenne fejbe lőni magam a szégyentől. Én nem így szeretném leélni a fiatal koromat 😢 :'( nem merek vele mutatkozni nyilvánosan mindig félek hogy beéget pl osztálytársaim előtt vagy akárhol. Utálok így élni. Papot akar nevelni belőlem vagy mit akar???? Ja és meg is mondta hogy ne feküdjünk le barátnőmmel amíg ilyen fiatal vagyok. El is hiszi hogy ebben is majd rá hallgatok. Ja inni se enged haverjaimmal buliba is mindig mondja hogy be ne rúgjak max 1-2 sör. Uramisten ki az aki buliba azért megy el hogy megigyon 1 doboz sört????? Jó nem szoktam hányásig inni, vigyázok, de majd én eldöntöm hol a határ, tényleg sose szoktam rosszul lenni de nem fogja fel hogy ismerem én magamtól is a mértéket... remélem valaki tud valami jó tanácsot adni. Normális ez szerintetrk ahogy bánik velem??? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. szept. 16. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a legjobb ha megmondod neki, hogy nem vagy már szűz, sőt a mostani barátnőddel is szexeltetek már (akár kamu, akár nem), lehet, hogy ez hatni fog, mert innentől kezdve már tényleg felesleges tiltania, hogy együtt aludjatok, lehet, hogy nagyobb gondja lesz, hogy elmagyarázza neked a védekezést. Legalábbis én jobban félnék attól, hogy a kamasz fiam gyereket csinál, mint attól, hogy szexelni akar.
2015. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
En az irasodbol annyit latok hogy nagyon szeret es felt Teged.
2015. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

16 eves vagy, nagyon fiatal a szexualis elethez (szerintem, 28 eves vagyok), ertheto ha nem szeretne ha egyutt aludnatok.

Ez meg: " majd én eldöntöm hol a határ" hat, nem, amig nem vagy felnott (nem csak fizikailag) addig nem tudsz helyes dontest hozni, egy alkoholizalo tini nem tud felelossegtaljes donteseket hozni.

2015. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Az anyudnak van igaza, bármennyire is fájó pont neked.Képzeld el,ha becsuszik egy gyerek, ilyen fiatalon tönkre is tetted az életed.Inkább örülj,hogy törõdik veled és imád.

Hány 16 éves irja itt,hogy senki sem törõdik vele.

Ráérsz még "nagy fiuskodni".Ha most nem ébredsz fel,akkor a késõbbiekben lehetnek bajaid, pl.alkohollal.

2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg azért ilyen, mert nem hallgatsz rá, önfejű vagy. Azt hiszed, 17 évesen már elég érett vagy, és hogy minden helyzetben tudj helyesen dönteni. Nem. 17 évesen még pisis vagy, alig hullott le a tojáshéj a seggedről, és te már piálsz, dugsz, és kikéred magadnak, hogy az anyád nevel. A videojátékos példa az oké, tényleg nem kellett volna belepofáznia, de a többivel nem értek egyet. Még jó, hogy nem engedi, hogy 16 évesen 1-2 sörnél többet megigyál. Nem vagy még felnőtt, higgadj le, majd az leszel nem sokára, de nem kell még erőltetni.
2015. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy tisztázzunk valamit. Ezt kihagytam. Direkt mondtam én is meg barátnőm is hogy ha együtt alszunk nem lesz semmi, csak alszunk, mondta anyám hogy ő elhiszi, de akkor se alhatunk együtt, mert fiatal vagyok. Ha megígértük hogy nem lesz semmi, akkor meg miért nem lehet elengedni??? Hiába mondtam neki vagy 90x hogy csak 1 észérvet mondjon mindig azt mondta hogy "nem vitatkozom veled"
2015. szept. 16. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan már. Rosszul kezeled az egész helyzetet. Ki hinné el egy 16 évesnek, hogy majd nem akar szexelni a barátnőjével, ha együtt alszanak? Átlagosan a fiatalok 17 éves korukban vesztik el a szüzességüket, te pedig nemsokára éppen annyi idős leszel. Azt hülyeségnek tartom, hogy anyád ettől ilyen módon akar védeni, de te se gondolhatod komolyan, hogy egy hormonoktól duzzadó fiatal fiú és lány nem esik egymásnak az első adandó alkalommal, szerintem egy kicsit abnormális is lenne, ha nem így történne. Ha nem akartok lefeküdni egymással, akkor pedig tök felesleges együtt aludnotok, simizni tudjátok egymást egy kávézóban is suli után.
2015. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Képzeld el,hogy hány csaj fog még ott aludni.:)
2015. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

16 évesen 1-2 sört sem kéne innod. nem véletlen 18 év a korhatár. Egyszer jönnél csak haza piásan...


Én sem engedném, hogy 16 és 15 évesek együtt aludjanak. Ész megáll!

2015. szept. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem Kérdező, egyáltalán nem normális ahogy anyád bánik veled... nem csodálom, hogy apukád lelépett...

De egyet jegyezz meg, a szabadságot ritkán adják ajándékba, kezdd el kiharcolni magadnak... ha a barátnődéknél nyugodtan lehettek együtt, akkor legyetek ott együtt... és kész. Először persze tombolni meg hisztizni fog, aztán majd szépen megszokja...

2015. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!