Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek 14 éves lányotok...

Megengednétek 14 éves lányotoknak, hogy gyűjtsön egy iPad-re, majd idővel megvegye azt egy kis besegítéssel?

Figyelt kérdés

A "besegítés" kb. 20-30.000 Forint lenne. /Idővel visszafizetném, ha kéne/

Anyagilag jól állunk, csak tudni szeretném, hogy ti megengednétek-e.



2015. szept. 20. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%
Itt mindenki sajnálja azokat, akik túlóráznak. Eközben a gyárban ahol dolgozok, mindenki örül a túlórának :D Kár hogy nincs többször.
2015. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Bírom, hogy itt mindenki mennyire ért az Apple termékekhez.. Nem, egy iPad/iPhone rohadtul nem ugyanaz, mint egy közép- vagy alsókategóriás androidos cucc, és aki ezt állítja, az életében nem használt még huzamosabb ideig iPhone-t. Nem, nem rövid távra lehet csak vele tervezni. Mondjuk az én iPhone-om csak 1 éves (bár ennyi idő után az androidos sz.rjaim már össze-vissza fagytak meg haldokoltak), de nálunk van a családban egy majdnem 2 éves iPad, még mindig ugyanolyan, mint újkorában, illetve ismerősök körében is van nem egy olyan, aki 3-4 éves iPhone-nal mászkál. Szóval be lehet fejezni az Apple szapulását, mert igenis minőségi termékeket gyártanak (bár tény, itthon drágának számítanak, de csak azért, mert alacsonyak az itteni fizetések).
2015. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
36%
Ja, és nem kell ilyen marhaságokat kitalálni, hogy nem érkezik rá frissítés, mivel általában a termék kiadása utáni 3-4 évben még szokott rá érkezni frissítés, tehát pl. a 2011-ben kiadott iPhone 4S-t még lehetett frissíteni iOS 8-ra 2014-ben.
2015. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
... Nekem semmi bajom nincs az Apple-el csak nekem drága. Érdekes, én lassan 4.éve használom az annak idején is alsókategóriás vodafone smart. (nem szünetek nélkül, néha a Nokiám használtam) Jövőre lehet, h. veszek egy hasonló 20-30k ba kerülő telót, és azzal is bírom évekig. Én inkább a gépparkomat ápolom, mint hogy néhány colos izét bámuljak. A magyar emberek többségének nem kell az ájfon, egyrészt mert nincs pénz, másrészt sokan inkább tabletet v. laptopot használnak okosteló helyett.
2015. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!